Eshot İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Eshot İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Eshot’ta çalışmak isteyenlere müjde! Eshot iş ilanları, iş başvurusu, Eshot personel alımı haberleri yazımızda.

ESHOT Genel Müdürlüğü, kısa adıyla ESHOT, 1943 yılında kurulmuştur. İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren otobüs işletmesidir. Açılımı; Elektrik, Su Havagazı Otobüs ve Troleybüs’tür. Şu an sadece Otobüs bölümü çalışmaktadır. Diğer bölümler ya kapatılmış ya da ayrılmıştır. İstanbul ilinde toplu taşıma hizmetlerinin sağlanması adına görev yapan bir kuruluştur.

Eshot İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

ESHOT İş İlanları

ESHOT, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bir kuruluşudur. Bu kapsamda burada çalışabilmek, kurumun sağladığı avantajlar göz önüne alındığında oldukça önemlidir. ESHOT, iş arayanların en çok çalışmak isteyeceği kurumlardan biridir. ESHOT’un çalışanlarına sağladığı sosyal ve yan haklar, kurumun çalışma açısından neden en çok istenen kurumlardan biri olduğunun cevabıdır.

Mesai saatleri 08:30 ile 17 arasıdır. Ancak farklı birim, bölüm ve görevlerde bu mesai saatleri değişebilmektedir. ESHOT, çalışanlarına yemek, servis ve kreş yardımı gibi imkanlar da sunmakta ve bazı durumlarda tolu taşıma araçlarında ücretsiz seyahat hakkı vermektedir.

Nasıl Başvurulur?

ESHOT’da çalışma fırsatı yakalamak için iş ilanlarına başvuru yapmanın çeşitli yolları vardır. Bu yollardan ilki kurumun kendi internet sitesidir. Arama motoruna “ESHOT insan kaynakları” yazılarak iş ilanlarına ulaşılabilinir. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi internet sitesinden de iş ilanlarına başvuru yapılabilir.

Dileyen adayalar ESHOT iş ilanlarına şahsen de başvurabilirler. Bunun için önceden hazırlanmış resimli bir özgeçmişe ihtiyaç vardır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Şoför: Toplu taşım araçlarını sürme görevini yerine getiren personellerdir.

Şoförlük için aranan şartlar şöyledir:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma
  • 40 yaşından henüz gün almamış olmak
  • Askerlikten muaf ve ya yapmış olması
  • İzmir’de en az 1 yıl yaşamak
  • En az 3 yıllık d sınıf sürü belgesi
  • 1 yıl süre ile otobüs veya kamyon veya ağır vasıta araç kullanmak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*