Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Eskişehir Şehir Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

2018 yılında hizmete başlayan hastane, son zamanlarda yaygınlaşan kamu-özel sektör iş birliği ile yapılmıştır. Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirmesine girerek 100 üzerinden 99,21 puan alan kurum, bu sayede Türkiye’nin en iyi hastaneleri arasına girmiştir.

Güncel olarak 1081 nitelikli yatak kapasitesi bulunan kurumda 418 adet tek kişilik oda bulunmaktadır. 160 yoğun bakım yatağı, 254 poliklinik ve 35 ameliyathane ile şehrin tüm sağlık hizmeti ihtiyacını kolayca karşılayabilmektedir.

En son tıp olanaklarının vatandaşlara sunulduğu hastanede tüm tıbbı branşlardan binlerce sağlık personeli çalışmaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastane kamu-özel sektör iş birliği ile inşa edilmiş olsa da personel alımlarında genel olarak kamu personeli mevzuatları uygulanmaktadır. Sözleşmeli veya kadrolu olarak işçi ve personel alımlarını gerçekleştirebilen kurum aynı zamanda taşeron olarak da işçi ve hizmet alımı gerçekleştirmektedir.

Kurumun yapacağı personel ve işçi alımları için belirli bir zaman ve dönem bulunmamaktadır. Bu bağlamda ilan.gov, resmi gazete ve İŞKUR gibi devlet kanallarını sık sık takip etmeli ve hastane ile ilgili tüm ilanları incelenmelidir.

Bu kanallardan öncelikli olarak şehirde bulunan İŞKUR merkezlerine giderek kaydınızı oluşturabilir ve açılacak ilanları beklemeye başlayabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları

Kurum, sözleşmeli veya kadrolu fark etmeksizin işçi ve personel alımlarında adaylardan belirli bazı gereklilikleri yerine getirmesini beklemektedir. Bu gereklilikler pozisyona ve sözleşme türüne göre değişecek olsa da bu gereklilikler yerine getirilmeden iş başvurusu yapılmamaktadır.

Bu gerekliliklerden en önemlisi adaylardan istenen KPSS puanları. Bu puan barajı sözleşmeli personeller için 60 puan gibi görece rahat bir baraj olsa da memuriyet, hemşirelik vs. gibi pozisyonlar için istenen puan ve puan türleri farklılık gösterebilir.

Kurumun resmi internet adresine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eskişehir İş İlanları

Eskişehir’deki çeşitli iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*