Eti İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Eti’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Eti bünyesine dahil olup Eti’ye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Eti personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Eti’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1962 yılında Eskişehir’de kurulan Eti, bisküvi, kurabiye, kek vb. ürünler üreten beslenme ve gıda işleme şirketidir. Hazır gıda üretim ve perakende sektöründe faaliyet gösteren Eti, ülkemizde herkes tarafından bilinen ve sevilen ürünleri ile kısa zamanda hızla büyüme göstermiştir.

Etimek ve Burçak gibi birçok ürünün üretimini ilk defa gerçekleştirerek sektöründe her zaman ilklere imza atan Eti, 1962 yılından beri gıda üretimi be işlemede ilk sırada yer almaktadır.

Ülkemizin 72 ilinde 7.200’den fazla çalışanı istihdam eden Eti, toplamda 9 adet üretim tesisi, 45 marka ve 300 farklı ürün yelpazesi ile ülkemizdeki en tanınan ve büyük markaların başında yer almaktadır.

Eti İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Eti İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden ve resmî sitesi üzerindeki Mutlu Kariyer projesi üzerinden gerçekleştiren Eti, ülkemizden çıkarak Dünya’ya yayılma yolculuğunda sürekli olarak büyüme hedefini gerçekleştirmek amacı ile sürekli olarak iş ilanlarını yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde güncel olarak yayımlanan onlarca ilan arasından size uygun bir tanesine başvuruda bulunmak için ihtiyacınız olan tek şey bir hesap oluşturarak güncel özgeçmişinizi bu hesaba yüklemek.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak, açılan sayfadan kolayca üye olabilirsiniz.

Eti’nin resmî web adresi olan etietieti.com adresinde yer alan Mutlu Kariyer sayfasına giderek staj imkanlarından iş ilanlarına kadar tüm kariyer fırsatlarını tek bir sayfa üzerinde görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşağıda bulunan linkler üzerinden kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanlara saniyeler içeresinde ulaşabilirsiniz.

Eti İş İlanları

Mutlu Kariyer projesi ile sunduğu staj, burs ve kariyer imkanları ile genç ve profesyonel adaylara sayısız olanak sunan Eti, sunduğu eşit olanaklar ve kurumsal iş yapısı ile de öne çıkıyor.

Bu bağlamda Eti’nin sağladığı imkanları güncel olarak takip etmek amacı ile sitemizi ve resmi web adresi etietieti.com adresini takip edebilir, güncel iş ilanlarını ve başvuru koşullarını kolayca öğrenebilirsiniz.

 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satınalma Uzmanı (Yatırım Kategorisi) Eskişehir
2 Bakım Planlama Mühendisi Eskişehir
3 Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi İstanbul (Tümü) +79 il daha
4 Modern Kanal Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü) +79 il daha
5 Üretim Planlama Mühendisi Eskişehir
6 Automation Engineer Eskişehir
7 Güvenlik Görevlisi- İstanbul İstanbul(Asya)
8 Güvenlik Görevlisi-Eskişehir Eskişehir
9 Otomasyon Teknisyeni Eskişehir
10 Teknik İşler Mühendisi Eskişehir
11 Mechanical Design Engineer Eskişehir
12 Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya) Konya
13 Üretim İşçisi (Konya) Konya

Eti iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.