Eximbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2023

Eximbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

24 Ocak 1980 tarihinde alınmış olunan istikrar kararlarıyla, liberal bir iktisat politikası izlenmeye başlanmıştır. Bu kapsamda dışa açık bir kalkınma modeli benimsenmiştir.

Bu modelin uygulaması neticesinde ciddi gelişmeler sergileyen ihracatın söz konusu durumuna süreklilik sağlayabilmek için dış ticaret finansman kurumuna gereksinim duyulmuştur.

Bunu karşılayabilmek hedefiyle, 1986 senesi sonlarında başlanan çalışmalar çerçevesinde Devlet Yatırım Bankası, 21.08.1987 tarihinde Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş. / Türk Eximbank olarak yeniden düzenlenmiştir. Bankanın amacı,

  1. İhracatın geliştirilmesi,
  2. İhraç edilen mal ve hizmetlerin çeşitlenmesi,
  3. İhraç mallarına yeni pazarlar sağlanması,
  4. İhracatçıların uluslararası ticarette paylarının yükseltilmesi,
  5. İhracatçılar ve yurt dışında aktivite sağlayan müteahhitlere, yatırımcılara uluslararası piyasalarda rekabet gücü ve güvence sağlanması,
  6. Yurt dışında yapılacak yatırımlarla ihracat ya da döviz kazandırma hedefine yönelik, yatırım malları üretim ve satışının desteklenerek teşviki şeklindedir.

Bankanın genel müdürlüğü 1987’den, 2012 senesine kadar Ankara’da bulunmuştur. Bu tarihte ise ihracat yapan firmalara yakın olabilme gayesiyle merkez Ümraniye’ye taşınmıştır. 3 bölge müdürlüğü yer almaktadır.

Eximbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Eximbank Bank Temizlikçi İş İlanları

Eximbank, gelişmesini ve ilerlemesini her sene devam ettirmektedir. Bu durum, beraberinde personel gereksinimleri de oluşturmaktadır. Kurum bu nedenle yılın farklı zamanlarında, farklı kadrolara dair ilanlar yayınlamaktadır. Bundan sonra adaylar, müracaat işlemlerini yapabilmektedir.

Finans kurumu geniş bir yapıda olduğu için hem vasıflı hem de vasıfsız kadrolara dair alımlar gerçekleştirebilmektedir. Dolayısıyla iş arayan çoğu vatandaş, kendine uygun fırsatları görebilir. Temizlik işleri görevlisi ilanlarıyla ilgileniyorsanız, düzenli olarak takip ederek yayınlandığı zaman bulabilirsiniz.

Bu personeller görevli oldukları alanın silinmesi ve temizliği ile sorumludur. Ayrıca hasar tespit ettiğinde yetkililere bildirme, temizlikte yararlanılan araç-gereçlerin bakım ve onarım, temizlik işlemlerini yapma, çöpleri toplama gibi sorumlulukları da mevcuttur.

Eximbank Bank Çaycı Alımı

Eximbank gereksinim halinde çay ocağı personellerine dair ilanlar da yayınlamaktadır. Çay ocağı çalışanları, iş saatlerinde içecek ve meşrubatları hazırlayarak, sunumunu gerçekleştirmektedir. Ayrıca bardakları toplamak, içecek yapımında kullanılan tüm malzemeleri temizlemek, eksilen malzemeleri bir liste halinde yetkiliye bildirmek gibi görevleri de vardır.

Çay ocağı personellerine dair ilanlar, tıpkı normal iş duyuruları gibi yayınlanmaktadır. Bu sebeple adaylar, düzenli olarak takip etmelidir. Böylece paylaşıldığı anda görebilir, ardından inceleyerek yetkinlikleriniz uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Eğer başvuru için engel bulunmuyorsa, müracaat için gerekli işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz. Bu süreçte her iş ilanının belirli son başvuru tarihlerine sahip olduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla geçtiği durumda müracaatlar da kabul edilmeyecektir.

Eximbank Bank Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Eximbank’ın personel gereksinimlerine göre yayınladığı iş ilanları, ülkemizde iş arayan birçok vatandaşa güzel fırsatlar sunulmaktadır. Eğer bankada çalışmak istiyorsanız duyurularını her gün takip etmeniz önerilmektedir. Böylece çay ve temizlik işleri görevlisi ilanları paylaşıldığında, hemen  görebilirsiniz.

Eğer bankanın resmi sitesine girer ve düzenli inceleme yaparsanız, istenen sonuçları elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra https://www.eximbank.gov.tr/tr/hakkimizda/insan-kaynaklari/is-basvuru-formu linkine girerseniz, iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Şayet bunu doğru bir şekilde doldurur ve yollarsanız, yetkinliklerinize uygun bir pozisyon olduğunda sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Eximbank’ın insan kaynakları üzerine bilgi edinmek istiyorsanız, https://www.eximbank.gov.tr/tr/hakkimizda/insan-kaynaklari linkini inceleyebilirsiniz.

Ön başvuru işlemlerini başarılı şekilde tamamladıktan sonra, bankanın insan kaynaklarının mülakat bilgileri için iletişime geçmesi beklenmelidir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*