Farba Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Farba Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Farba Otomotiv iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1979 yılında Bursa’da kurulan şirket, bir süre Cibie Lisansı ile çalışmalarını sürdürdükten sonra 1992-2000 yılları arasında alınan Koito ve Valeo lisanslarını ile hızlı bir büyüme yakalayan şirket, zaman içinde ülkemizde bulunan otomotiv OEM’lerinin ana tedarikçilerinden biri olmayı başarmıştır.

Şirket, 2011 yılında Alman menşeili odelo firmasını satın alarak global bir marka olma yolunda önemli bir adım atmıştır. Satın alımdan kısa bir süre sonra Gebze-Çin ve VLE fabrikalarını devreye alarak üretim kapasitesine büyük yatırımlar gerçekleştiren Farba, modern tesisinde, yetkin çalışanları ve ileri teknoloji ekipman ve makina parkı ile far ve arka stop lambaları ve elektronik PCB üretimini sürdürmektedir.

Farba Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Farba Otomotiv İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bursa ve yurtdışı tesislerinde faaliyetlerine hızla devam eden Farba,  gelişim ve mükemmellik hedefini kullanarak tüm paydaşlarının memnuniyetini hedefleme misyonu ile yetkin iş gücüne büyük önem vermektedir. Bu bağlamda farklı meslek gruplarından çok sayıda iş başvurusu kabul etmektedir. Başvurular kariyer.net adresi aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Firma’nın kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına hızlıca başvuruda bulunmak için oldukça basit iki adım bulunmakta.

Bu adımlardan birincisi eğer daha önceden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak. İkinci ve son adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra ise güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek.

Siteye üye olmak için ilk olarak sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve bilgilerinizi girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız. Dilerseniz bir diğer seçenek olan Facebook üzerinden kayıt olma olanağını da kullanabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra şirketin güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi kullanarak tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma bünyesinde kariyer fırsatı yakalamak için bir diğer seçenek ise firmanın resmi web adresinde yayımlanan iş ilanlarına başvuruda bulunmak. Bunun için yazımızın devamında linkini bulabileceğiniz firmanın İş Başvuru sayfasını kullanabilirsiniz.

Kariyer.net adresindeki iş ilanlarını sitemizden ayrılmadan aşağıda sizler için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanarak rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Farba Otomotiv İş İlanları

Sektörün lider markalarından bir tanesi olarak devamlı büyüme gösteren Farba, bu bağlamda her geçen gün istihdam alanları açarak işçi alımlarına devam etmektedir. Firmanın işe alım süreci ile ilgili daha detaylı bilgilere İnsan Kaynakları sayfası ile ulaşabilirsiniz.

Farba Otomotiv’in yayımlanan tüm güncel ilanların sitemiz üzerinden rahat bir şekilde inceleyebilir, tüm ilanlara tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Mühendisi Kocaeli
2 Kaplama Mühendisi Kocaeli
3 Proses Kaplama Mühendisi Kocaeli
4 Laboratuvar Uzmanı Kocaeli
5 Genel Başvuru Kocaeli
6 Proses Test Teknisyeni Kocaeli
7 Lojistik Mühendisi Kocaeli
8 Proses Montaj Mühendisi Kocaeli
9 Malzeme Planlama Mühendisi Kocaeli

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*