Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı 2023

Türkiye geneli 83 şubesi bulunan Fibabanka, İstanbul başta olmak üzere mevcut şubelerinden bazıları ve yeni açılacak şubeleri için güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı

Fibabanka internet sitesinden yaptığı duyuruda bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olmaları gerektiğini ve silahlı güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmaları gerektiğini açıkladı.

Güvenlik Görevlisi Genel Nitelikler

  • 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi
  • Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere
  • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık
  • 20-38 Yaş arasında erkek ya da bayan adaylar

Güvenlik Görevlisi İş Tanımı

Özel güvenlik hizmetleri çerçevesinde alınan her türlü güvenlik tedbirinin birinci hedefi suç girişimlerine karşılık caydırıcılık sağlamaktır. Caydırıcılığın sağlanamaması halinde meydana gelen olaylara, yasalarda özel güvenlik görevlilerine tanınan yetkiler ve yükümlülükler çerçevesinde müdahale edilmesi gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

Fibabanka personeli olmak isteyenlerin kurumun internet sitesi insan kaynakları bölümünce yapılan personel alım ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgelerin arasında katılmış olduğunuz seminerler ve kullanmış olduğunuz programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*