Filli Boya İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Fırat Edaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Filli Boya’da çalışmak isteyenlere müjde! Filli Boya iş ilanları, iş başvurusu, Filli Boya personel alımı haberleri yazımızda.

1988 yılında faaliyete geçmiş olan Filli Boya kimya ve sanayi su ve izolasyon malzemeleri konusunda profesyonel bir üretim gerçekleştirmektedir. Bu sayede Avrupa’nın da en büyük üreticilerinden bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Bu şirketin birçok yan kuruluşu ve üst kuruluşu da sektörde adını duyurmayı başarmıştır. Dünya üzerinde birçok ülkeye hizmet vermeye devam eden Filli boya, Türkiye’nin en önemli boya firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Ülkenin birçok farklı yerine de hizmet vermektedir. Filli Boya oldukça köklü bir şirket olduğu için; bünyesinde binlerce kişi çalışmaya devam etmektedir. Yoğun bir iş hayatı sürdüren Filli Boya, çalışanlarının huzurunun gerçekleşebilmesi için her yıl binlerce personel alımı yapmaktadır.

Filli Boya İş İlanları

Filli Boya iş ilanları hemen hemen bütün iş bulma sitelerinde güncellenmektedir. Özellikle de kariyer.net sitesine girdiğiniz zaman filli boya ile ilgili birçok iş ilanına erişim sağlayabilmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda Filli Boya’nın kendi web sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır.

Filli Boya birçok personele sahip olduğu için; çalışanlarının rahat etmesini ve daha doğru koşullarda çalışabilmesi için elinden geleni yapan bir şirkettir. Aynı zamanda personellerinin iş güvenliğini de ön planda tutmayı başardığı için; bu alanda çalışan birçok kişi filli boya bünyesinde işe girmek ve çalışma hayatını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Filli Boya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Filli Boya çalışanı olmak için; yapacağınız işlemler oldukça kolay ve basittir. Eğer varsa özgeçmişinizi anlatan bir belgeyi başvurduğunuz siteye yüklemeniz ya da bu belgeyi henüz oluşturmadıysanız, söz konusu sitelerden de kendinizi detaylı bir şekilde anlatan bir özgeçmiş belgesi oluşturmanız başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz de oldukça yeterlidir.

Filli Boya İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Filli Boya çalışanları oldukça yoğun bir kesime hizmet verdiği için; sayı olarak çok fazladır. Bu sektörde yapılan alımlar fazla olduğu için, başvuru sayıları da buna bağlı olarak artış göstermektedir. Filli Boya da çalışmak için başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar şu şekildedir;

  • Genel Başvuru
  • Satış
  • Üretim/İmalat
  • Muhasebe
  • Genel Başvuru
  • Diğer departmanlarıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*