FURPA İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

FURPA’da çalışmak isteyenlere müjde! FURPA iş ilanları, iş başvurusu, FURPA personel alımı haberleri yazımızda.

FURPA Gıda Teks. Kuyumculuk SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak da geçen FURPA, çok sayıda şubesiyle sağladığı hizmetleri sürdürmektedir.

FURPA İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

FURPA Market Güncel İş İlanları

FURPA, çalışan ihtiyacının doğması durumunda gerekli duyuruları yapmaktadır. Bunun için düzenli aralıklarla internette bulunan kariyer sitelerini kontrol etmeniz gerekir. Güncel şekilde Furpa Market’in İŞKUR üzerinde ilanı mevcuttur.

FURPA Market’in yayınlayacağı diğer iş ilanlarını kaçırmamak için, internet ortamını her gün kontrol etmeniz önerilir. Zira ilanlar belirli tarihlerde geçerli olduğu için, tarihi geçen başvurular kabul edilmeyecektir.

Yol, yemek ve diğer sosyal hakları tüm çalışanlarına tatmin edici şekilde veren FURPA, çalışma saatleri bakımından da oldukça uygundur. Her firmada olduğu gibi çalıştığınız pozisyon değiştikçe görevleriniz ve sorumluluklarınız da farklılaşacaktır.

FURPA İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde pek çok iş yeri, mağazalardan da iş başvurusu almaktadır. Bu nedenle herhangi bir FURPA market mağazasına giderseniz, isteğinizi aktarabilir, ardından size verilen formu doldurabilirsiniz. Formu vermeniz ardından bir çalışan ihtiyacı doğarsa ve uygun profili çiziyorsanız, sizinle iletişim kurulacaktır.

Ayrıca online sistemler üzerinden de başvuru yapmak mümkündür. Güncel olarak adaylar, İŞKUR üzerinden başvuruda bulunabilir. Eğer İŞKUR platformuna kaydınız yoksa bir tane kayıt oluşturmanız şarttır.

Ardından güncel ilanı bulup, tüm şartları okumanız; buna göre iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

FURPA İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

FURPA tarafından güncel olarak fırıncı ustası – unlu mamüller ihtiyacı vardır. İlan, İŞKUR üzerinde bulunabilir.

İlana başvuru yapmak için, öncelikle aktif bir İŞKUR profiliniz olması gerekir. Ardından pozisyonun tüm gereksinimlerini okumanız, eğer sağlıyorsanız başvuru yapmanız gerekir. İlanın ayrıntıları kişiler ile görüşülmekte olup, adayların öncelikle ilan sayfasında olan koşulları sağlaması aranır. 

Furpa’nın İŞKUR ilanında yazılana göre başvuru ardından ilgili telefon numarası aranmalı ve randevu alınmalıdır. Sonrasında sizinle bir konuşma yapılacak ve iş görüşmesi tarihi verilecektir. Adayların bu günü ve saati kaçırmaması, işe kabul bakımından büyük bir önem taşır. Bundan sonra gerekli alım yapılacaktır. İlanın başvuru tarihi geçmeden, ilgilenen adayların başvurması gerekir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.