Garanti BBVA Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022

Garanti Bankası’nda çalışmak isteyenlere müjde! Garanti Bankası iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri isilanlari365.com’da! Garanti Bankası çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Garanti Bankası, 1946 senesinde Ankara’da kurulan özel sermayeli bir bankadır. 30 Eylül 2014 itibariyle 107 milyar Amerikan doları konsolide aktif büyüklüğüne ulaşmıştır.

Banka kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, yatırım, özel ve bireysel bankacılık dahil birçok alanda hizmet sağlamaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında kurduğu ortaklıkları ile entegre finansal hizmetler de sağlamaktadır. 2020 sonu itibariyle yurt içinde 884, Kıbrıs’ta 7, Malta’da bir olmak üzere yurt dışında 8 şubesi yer alır. Ayrıca Şangay ve Düsseldorf içerisinde de birer temsilciliği mevcuttur.

Bunun yanı sıra Garanti BBVA yönetiminde, Banco Bilbao Vizcaya Argentaria da yer almaktadır. Bağlı ortaklıkları arasında,

 1. Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.,
 2. Garanti Yatırım ve Menkul Kıymetler A.Ş.,
 3. Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.,
 4. Garanti Bilişim ve Ticaret T.A.Ş.,
 5. Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş.,
 6. Garanti BBVA Mortgage,
 7. Garanti BBVA Leasing,
 8. Garanti BBVA Faktoring,
 9. Garanti BBVA Filo yer almaktadır.

Finans kurumu personel ihtiyacı olduğu zaman, adayların başvuru yapabilmesi için ilanlar yayınlamaktadır.

Garanti Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Garanti BBVA Bankası Temizlikçi İş İlanları

Garanti BBVA aktif bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Dolayısıyla ülke içerisinde farklı şubelerinde çalışan ihtiyaçları meydana gelmektedir. Bunların karşılanabilmesi adına kurum iş ilanlarını paylaşmaktadır.

Banka büyük bir yapıda olduğu için birçok kadro yer almaktadır. Bunlar içerisinde temizlikçi alımları da bulunur.

Söz konusu personeller, çalıştığı kurumda temizlikten, temizlik malzemelerinin gerektiğine takviye edilmesinden, arıza olduğunda yetkili kişilere bildirmekten sorumludur.

Garanti Bankası temizlikçi gereksinimi olduğunda gerekli iş ilanlarını yayınlamaktadır. Dolayısıyla kurumun ilanlarını düzenli bir şekilde bir şekilde incelerseniz, vakit kaybetmeden görebilirsiniz.

Bundan sonra ise yalnızca müracaat işlemlerini yapmanız kalır. Adaylar, kadroya müracaat etmeden önce istenen genel ve özel şartları yerine getirdiğinden emin olmalıdır.

Garanti BBVA Bankası Çaycı Alımı

Garanti BBVA, iş ilanlarını gereksinimleri çerçevesinde yayınlamaktadır. Bu sebeple hangi kadroya alım gerçekleştiği farklılık gösterir.

Buna karşılık alım yapılabilecek vasıflı-vasıfsız birçok kadro bulunur. Düzenli takip ederseniz, size uygun olanları bu nedenle keşfedebilirsiniz.

Bu ilanlar kapsamında temizlik işleri görevlisinin yanı sıra çaycı alımları da mevcuttur. Çaycılar çalıştıkları kurumda çay ve kahve gibi içecekleri hazırlamaktadır.

Ayrıca bunların servisini yapma, bardakları toplama ve yıkama gibi sorumluluklara da sahiptir.

Garanti Bankası çaycı alımlarını gereksinimleri çerçevesine gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla ilanların ne zaman yayınlandığı farklılık arz etmektedir. Eğer düzenli bir şekilde incelerseniz, bunları görmeniz mümkündür.

Ardından yalnızca başvuran kişilerden hangi bilgi ve tecrübelerin istendiği incelenmelidir. Eğer bunları yerine getiriyorsanız, yalnızca başvuru işlemlerini yapmanız kalmaktadır.

Garanti BBVA Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Garanti BBVA tarafından yayınlanan iş ilanları, birçok vatandaşa yeni imkanlar sunmaktadır. Kurum personel gereksinimi olduğunda gerekli planlamaları yaparak paylaşmakta, ardından da başvuruları kabul etmektedir.

Bu noktada son başvuru günleri olduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla adaylar, söz konusu tarih geçmeksizin işlem gerçekleştirmelidir.

Eğer Garanti Bankasında çalışmak istiyorsanız, çay ve temizlik görevlisi de dahil olmak üzere iş ilanlarını kendi sitesinden takip edebilirsiniz. https://kariyer.garantibbva.com.tr/Public/Announcement.aspx?GroupID=3 linkini takip ederseniz, sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kariyer sitelerini de incelerseniz, iş ilanları yayınlandığı zaman ulaşabilirsiniz. https://www.kariyer.net/firma-profil/garanti-bbva-5100-29983 adresinden söz konusu duyuruları görebilirsiniz. Ardından sadece ön başvuru işlemlerini yapmak kalır.

Bu tamamlandıktan sonra insan kaynakları yetkilileri incelemeleri yapmaktadır. Ardından uyumlu görürse mülakat için çağrılar gerçekleştirmektedir.

28 Yorumlar “Garanti BBVA Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022”

 1. işe ihtiyacım var her hangi bir bankada fark etmez cay işi olsun rica ediyorum iyi çalışmalar

 2. işe ihtiyacım var her hangi bir bankada fark etmez cay işi olsun rica ediyorum iyi çalışmalar

 3. Merhaba bu işi istiyorum tabi sizde uygun görürseniz adım hava karakuş tel05353008919 beni alırsanız çok memnun olurum sizde menünün kalırsınız inşallah

 4. Merhaba bu işi istiyorum tabi sizde uygun görürseniz adım hava karakuş tel05353008919 beni alırsanız çok memnun olurum sizde menünün kalırsınız inşallah

 5. Umraniye garanti subenizde izne cikan personelin yerine gecici caycilik yaptim acil is ariyorum

 6. Umraniye garanti subenizde izne cikan personelin yerine gecici caycilik yaptim acil is ariyorum

 7. Cok ihtiyacim var cay temizlik titiz bir bayanim lutfen bana donun simdiden allah razi olsun sizden

 8. İstanbul esenler üçyüzlü de hikmet ediyorum bankanızda çaycı olarak çalışmak istiyorum 35 yaşındayım inşallah Allah nasıp ederde çalışırım

 9. Ben bursa Karacabey de oturuyorum daha önce özel bir kreşte yemek ve çaycılık temizlik işlerini yaptım kendime güveniyorum lütfen çok acil işe ihtiyacım var.

 10. Ben finansal şubelerde çay temizlik işi yaptım yıla belediyesinde çalıştım şimdi işsizim bankalarda çay temizlik işi arıyorum nafiye Altunbaş

 11. İstanbul Tuzla’da oturmaktayım iş arıyorum çay temizlikte işime önem veririm Titizim çayım çok beğeniliyor tuzla belediyesinde sezonluk çalıştım çözüm tasarruf firmasında çalıştım iş arıyorum bana işveren pişman olmaz

 12. Pendik kaynarcada oturuyorum daha önce çaycılık deneyimim var bankasında çaycı olmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 13. Cay kahve hizmetim iyi temizik konusunda da baya bilgili ve otelcililk hizmeti aldım istanbul şubelerinizde sizinle calısmayı cok isterım

 14. Acil işe ihtiyacım var herhangi bir bankada çay temizlik işi olur lütfen yardımcı olun yanlız kızımla yaşıyorum işsizim zor durumdayım evim kira ve odeyemiyorum

 15. bursa osmangazıde oturuyorum.bankalarda cay ve temızlık ısınde calısmak ıstıyorum.10 yıllık bir tecrubem vardır.

 16. Merhaba efendim bankanızda çaycılık yapmak istiyorum elamana ihtiyacınız olursa dönüş yaparsanız memnun olurum 538 824 83 20 aktif numaram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.