Gazdaş İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Gazdaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gazdaş’ta çalışmak isteyenlere müjde! Gazdaş iş ilanları, iş başvurusu, Gazdaş personel alımı haberleri yazımızda.

Gazdaş, Zorlu Holding’in ortakları arasında hizmet vermektedir. Trakya ile Gaziantep bölgesinde önde enerji ve doğalgaz sağlayıcılarındandır. Firma, dönem dönem personel alımları gerçekleştirmektedir.

Gazdaş Güncel İş İlanları

Zorlu Holding’in ortakları arasında olan Gazdaş, yılın farklı vakitlerinde, gereksinimlerine göre iş ilanları vermektedir. Firma bünyesine girerek, çalışmak isteyen adaylar kendilerini konu üzerine güncel tutmalıdır. Çünkü açılan ilanların, kapanma dönemleri ve bulunmaktadır. 

Zorlu Holding’e ait iş ilanları hem kariyer.net üzerinden, hem de zorlukariyer.com üzerinden takip edilebilmektedir. Eğer gelecekte verilebilecek ilanları kaçırmamak istiyorsanız, düzenli araştırma yapmanız gerekmektedir. 

Gazdaş, tüm personelinin sosyal haklarına saygılı bir kurumdur. Bu kapsamda yemek ve yol gibi haklar, çalışanları tatmin edicidir. Ayrıca uygun saatler ve iş koşullarına sahiptir.

Gazdaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gazdaş iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilanları güncel olarak takip etmeniz gerekmektedir. Kariyer.net üzerinde bulunan Zorlu Holding sayfasında, adayların başvurabileceği imkânlar vardır.

Başvuru işlemleri için öncelikle platformda profil açılmaktadır. Ardından özgeçmiş oluşturulmaktadır. Adayların öncesinde CV hazırlarken nelere dikkat etmesi gerektiğini bilmesi bu noktada faydalıdır. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra, açık ilanlar tek tek incelenmelidir.

Adaylar, her ilanın niteliklerini dikkatli şekilde incelemeli, uygun olduklarına başvurmalıdır. Zorlukariyerim.com üzerinden başvurmak için buraya girildikten sonra sağ üst tarafta kariyer fırsatları butonu görülmektedir. Adaylar buna tıkladıktan sonra pozisyon arayıp, sonrasında başvuru işlemlerini yapabilmektedir. 

Gazdaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Zorlu Holding, kariyer.net içinde aktif olan çok sayıda ilana sahiptir. Bunların şu şekilde oldukları görülmektedir;

 1. Network Geliştirme Uzmanı
 2. Kıdemli SAP ve İş Geliştirme Uzmanı
 3. Kıdemli Vergi Uzmanı
 4. Dijital Platform & Mobile Applications Sr. Specialist
 5. İşletme Teknikeri
 6. Kıdemli Muhasebe Uzmanı
 7. Kıdemli Uzman, Şarj İstasyonları – Planlama
 8. İdari İşler Görevlisi (Operasyon Merkezi)
 9. Sarj İstasyonları Teknisyeni – İnşaat
 10. Sarj İstasyonları Teknisyeni – Elektrik
 11. Finance Executive

Her iş ilanında olduğu gibi bunlarda da iş tanımları, aranan nitelikler farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle adayların, önce kontrol etmesi şarttır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*