Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları 2023 

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1952 yılında sadece tek bir Blok olarak hizmet vermeye başlayan hastane zaman içerisinde B blok, D blok ve acil servis gibi ek binaların hizmete alınması ile 2006 yılına gelindiğinde 5 Blok, semt polikliniği ve ana binası ile halka sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Bu binalarda ise biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuvarı, 2006 başından beri faaliyet göstermektedir. 303 yatak kapasitesine sahip kurum bölge vatandaşlarına ek olarak deneyimli tercümanlar ile yabancı dillerde de hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük diyabetik ayak merkezi olan hastanede, 80 yoğun bakım yatağı ve 16 adet de ameliyathane bulunmaktadır.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum eğitim ve araştırma hastanesi olsa da bir kamu kuruluşu olması sebebiyle tüm personel alımlarını kamu personeli alım mevzuatlarına göre yapmakta olup, gerekli görüldüğü dönemlerde başhekimlik tarafından sözleşmeli personel alımı da yapılabilmektedir.

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar adlı mevzuatı okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kurumun sözleşmeli veya kadrolu olarak yapacağı tüm personel alım ilanları devletin resmi kaynakları olan ilan.gov.tr, resmi gazete ve İŞKUR tarafından yayımlanmaktadır.

Yukarıda verilen devlet kanalları düzenli olarak takip edilir ve İŞKUR kaydı yapılırsa kurum bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane taşeron firmalar aracılığı ile de çeşitli hizmetler almaktadır. Hizmet alım ihaleleri yine ilan.gov.tr adresinde yayımlanmakta olup bu ilanları takip edebilir, dilerseniz şehrinizde bulunan taşeron firmaları ile iletişime geçerek bu şekilde bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hastanenin yayımladığı tüm duyuruları ve haberleri takip etmek için buraya tıklayarak hastanenin resmi web sitesine gidebilirsiniz.

Gaziantep İş İlanları

Gaziantep’teki çeşitli iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

4 yorum

  1. Iyi günler hocam bnm sertifikalarim var hasta kayit kabul belgem var ben nasil sizin hssyane bunyesinde yer alirim yardımcı olabilirmisiniz gerekeni yapılmasını saygılarımla arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*