Gek İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Gek İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Gek bünyesine dahil olup Gek’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Gek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Gek’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gek veya uzun adı ile Güney Ecza Koop 1987 yılında kurulmuştur. Değişimin ve gelişimin sektördeki öncüsü olan Gek, Türkiye genelinde 2.100’den fazla Eczane ile çalışmaktadır.

400’e yakın çalışanı ve 140’tan fazla aracı ile ülkemizin büyük şehirlerinde faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu içinde 327. sıraya yerleşen Gek, gün geçtikçe daha çok insanın hayatına dokunmaktadır.

Gek İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güney Ecza Koop, gün geçtikçe daha çok Eczane ile iş ortaklığı kurması sebebiyle güncel olarak personel alımı gerçekleştirmektedir. iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlayan Gek, aynı zamanda resmi web adresi üzerinde İş Başvuru Formu aracılığı ile personel alımı gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en bilinen kariyer portallarından biri olan kariyer.net adresinde her gün binlerce insan iş sahibi olmaktadır. Güney Ecza Koop’ da daha çok personel adayına ulaşma amacı ile iş ilanlarını bu adreste yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer daha önceden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız. Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden kolayca üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde tamamladıktan sonra güncel bir özgeçmiş kullanarak Gek’te kolayca kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde size uygun bir iş ilanı bulamazsanız da Gek bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarını siteye gitmeye gerek kalmadan, aşağıdaki tablodan kolayca inceleyebilirsiniz.

Gek İş İlanları

Ülkemizin en büyük kuruluşları arasında yer alan Gek bu bağlamda personel adayları için oldukça önemli kariyer fırsatları sunmakta. Sürekli olarak müşteri sayısını arttıran Gek’in personel ihtarcını karşılamak amacı ile açtığı ilanları kaçırmamak için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Dağıtım Elemanı Gaziantep

Resmî web adresinde yayımlanan İş Başvuru Formunu doldurarak firma bünyesine genel başvuruda bulunabilirsiniz.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*