Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

2017 yılında temelleri atılan hastane 3 yıllık bir inşa süresinin ardından 2020 yılının Eylül ayında kademeleri olarak hizmete girmiştir. Başlarda Prof. Dr. A. ilhan Özdemir devlet hastanesi ile ortak olarak faaliyet gösteren kurum, 2021 tarihinde ise Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve Araştırma hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

30 farklı branşta 100’e yakın akademik üyesi ve 50 uzman hekimi ile sağlık hizmeti sunmaktadır.  350 yatak kapasitesi bulunan kurumda ayrıca 1574 sağlık çalışanı ile Giresun ilinin en büyük hastanesidir. Son teknoloji donanımı ile tıbbın tüm olanaklarını halka sunan hastane hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum üniversite hastanesi statüsüne sahip olup yapacağı personel ve işçi alımlarını kamu kurumu mevzuatlarına göre gerçekleştirmektedir.

Sürekli işçi alımları üniversite rektörlüğü üzerinden ve 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Sözleşmeli personel alımları için ise aynı kanunun 4/B maddesi esas alınmaktadır. Bu bağlamda başvuru dönemlerinden önce ilgili maddeleri okuyarak bilgi sahibi olabilir ve aranan şartları yerine getirip getirmediğinizi öğrenebilirsiniz.

Kurum bünyesinde yapılacak personel alım ilanları ilan.gov.tr, resmi gazete ve İŞKUR aracılığı ile yayınlanmaktadır. Aynı zamanda üniversitenin duyurular kısmını da takip ederek yayımlanan iş ilanlarından kolayca haberdar olabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

657 sayılı Kanunun 4/D ve 4/B maddeleri gereğince sözleşmeli veya kadrolu olarak yapılacak personel alımlarında bazı pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenmektedir. İstenen puanın türü iş başvurusu yapılacak pozisyona göre değişiklik göstermektedir.

Daha detaylı bilgi ve duyurular kısmı için bu link üzerinden hastanenin resmî web adresine ulaşabilirsiniz.

Giresun İş İlanları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları haricinde çeşitli alanlarda personel alımı yapılmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.