GS Store İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

GS Store İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

GS Store’de çalışmak isteyen adaylara müjde. GS Store bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve GS Store personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin dört büyüklerinden biri olan Galatasaray GS Store adında mağaza kurup orijinal forma, eldiven, futbol topu gibi ürünlerini GS Store’den satmaktadır. Dönem dönem GS Store personel alımı yapmaktadır.

GS Store İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

GS Store İş İlanları

İş başvurusu yapmadan önce GS Store  iş ilanı yayınlamış olması gerekmektedir. Aksi halde başvuru yapılamaz. GS Store’nin resmi sitesinde yer alan kariyer bölümü veya kariyer.net üzerinden takip edilebilir.

GS Store İş Başvurusu Nasıl Yapılır

GS Store’ye iş başvurusu yapabilmek için ilk şart üyeliğinizin olmasıdır. Üyeliğiniz yoksa;

  1. Kariyer.net üzerinden üye ol butonuna basılır.
  2. Gerekli bilgiler yazılır.
  3. Üyelik işlemleri tamamlanır.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra arama kısmına GS Store yazılır ve size en uygun olan pozisyona başvuru gerçekleştirilebilir.

Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı: Müşterilerin sorularına ve ihtiyaçlarına yardımcı olacak, mağazanın tertibinden sorumlu olacak personel.
  • Modelist: Üretim departmanıyla beraber çalışıp üretilecek ürünlerin kalıplarını yapmak, kalıbın tutarlılığı kontrol etmek ve kalıptan üretime kadar sorumluluk almak.
  • Mağaza Müdür Yardımcısı: Mağazayı ve çalışan ekibi yönetmek, yetiştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 E-Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Ürün Tedarik Yöneticisi İstanbul(Avr.)
3 Satış Danışmanı (Adapazarı) Sakarya
4 Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
5 Mağaza Müdür Yardımcısı (Bursa) Bursa

GS Store İş Başvuru Formu

Gs Store personel alımlarını online kariyer sitelerinden yaptığı gibi kendi web sayfalarında paylaştıkları GS Store İş Başvuru Formu linkinden de gerçekleştirmektedir. Başvuru yapmak için Gs Store iş başvuru formu yazısının üstüne tıklamanız yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*