Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Hakkâri Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Yapımına 2005 yılında başlanan hastane 2008 yılının Nisan ayında tamamlanarak hizmete açılmıştır. Güncel olarak 150 yatak kapasitesi bulunan kurumda bölge halkının yanı sıra çevre ülkelerden gelen hastalara da en iyi kalitede sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Toplamda 45 uzman ve 10 pratisyen hekimin yanı sıra 500 personelin bulunduğu kurumda her türlü hastalığın tanı ve tedavisi uygulanmaktadır. Merkezi hekim randevu sistemi ve çağrı merkezlerinde 7/24 randevu alınabilen kurumda aynı zamanda sürekli olarak poliklinik hizmeti de sunulmaktadır.

Kurumda modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hastalarına en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Hakkâri Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum bir devlet hastanesi olması dolayısı ile kamu kurumu sayılmakta ve personel alımlarını da bu şekilde gerçekleştirmektedir. Genel olarak sözleşmeli veya kadrolu işçi alımları olsa da adayların sözleşmeli olarak girip kadro bulma şansları da bulunmaktadır. Bu bağlamda kamu kuruluşlarında çalışmak oldukça avantajlıdır.

Sözleşmeli alımlarda T.C. Anayasası’nın 657 sayılı Devlet memurları kanunun 4B bendine göre işlem yapılmakta olup bu bağlamda işe başvuruda bulunmadan önce Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Yönelik Esasları okuyarak kanun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu belgeyi Google’da arayarak rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Bu sebep ile adayların bu kanalları aralıklı olarak takip etmeleri personel alım dönemlerini kaçırmamaları için önemlidir.

Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane bünyesinde kadrolu veya sözleşmeli olarak çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir.  Bu alımlar T.C. Anayasası’nın 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre yapılmakta olup, sözleşmeli personel alımlarda adaylardan istenen tüm belge ve gereklilikler yayımlanan ilanlarda belirtilmektedir.  Aynı zamanda belirli pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı da istenmektedir.

Bu sebeple yukardaki kanallar aracılığı ile ilanları takip ederek istenen gereklilikleri önceden yerine getirmek işe alım sürecinde büyük avantaj sağlayacak ve alım dönemlerini kaçırmanıza engel olacaktır.

Hastanenin resmi web adresine bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hakkari İş İlanları

Hakkari Devlet Hastanesi iş ilanları haricinde çeşitli alanlarda personel alımı yapılmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.