Halkbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022

Türkiye Halk Bankası, Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu çerçevesinde, küçük ve orta büyüklükte olan esnaf ve sanayiciye kolay, ucuz kredi sağlamak üzere kurulmuştur. 1938 senesinde faaliyete geçen bir kamu bankasıdır. 1992 yılında Türkiye Öğretmenler Bankası, 1993’te Sümerbank ve 1998’de Etibank, Halkbank’a devredilmiştir.

24 Şubat 2017 tarihinde yayımlanan kararname kapsamında, devlete ait 51,11 hissenin Türkiye Varlık Fonuna devredilmesi kararlaştırılmıştır.

Banka, 2021 yıl sonu itibariyle aktif büyüklüğünü 2020 senesine göre yüzde 32,5 arttırmıştır. Böylece 901,2 milyar Türk lirasına ulaşmıştır. Toplam kredilerini geçtiğimiz yıla göre yüzde 29,5 artış ile 730,5 milyar Türk lirasına yükseltmiştir.

Bunlara ek olarak toplam mevduatını da yüzde 36,9 arttırarak 625,9 milyar Türk lirasına getirmiştir. Kurum,

 1. Yatırım,
 2. Dijital Bankacılık,
 3. Ticari,
 4. Kurumsal,
 5. Kobi,
 6. Bireysel konularda çözümler sunmaktadır.

Banka her yıl hızlı bir şekilde büyümesini sürdürdüğü için personel gereksinimleri de yaşanmaktadır. Bunların karşılanması için, iş ilanları yayınlanmaktadır. Eğer düzenli olarak incelerseniz gerekli sonuçları hemen görebilirsiniz.

Halkbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Halkbank Bankası Banka Temizlikçi İş İlanları

Halkbank bünyesinde personel olmak istiyorsanız, aktif ilanları incelemeniz şarttır. Bu durum yayınlandığı gibi görmenize yardımcı olur. Finans kurumu iş ilanlarını gereksinimlerine göre yaptığı için alım sağlanan kadrolar değişiklik arz edebilir. Lakin dönem dönem temizlikçi ilanları, Halkbank’ın farklı şubelerine yönelik açılmaktadır.

Bu kapsamda olan personeller, görevli kılındıkları alanda temizlik işlemlerini yapmaktadır. Bunun yanı sıra çöpleri almak, boşaltmak, arızalar üzerine bilgilendirme yapmak, temizlik malzemeleri bittiğinde ilavesini yapmak gibi sorumlulukları da yer almaktadır.

Eğer temizlik görevlisi kadrolarında çalışmak istiyorsanız, kurum tarafından ilanların farklı tarihlerde yayınlandığını bilmeniz gerekir.  Bu sebeple ilanları kaçırmak istemiyorsanız, her gün kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir. Bu sayede yayınlandığı gibi anında görebilir, müracaat işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Bankası Banka Çaycı Alımı

Halkbank büyük bir yapıya sahip olduğu için alım yapılabilecek birçok kadro vardır. Bunlar arasında vasıflı, vasıfsız çok sayıda seçenek bulunur. Böylece iş arayan çoğu vatandaş, şahsi yetkinliklerine uygun seçenekleri görebilir.

Temizlik işleri görevlisi ilanlarının yanı sıra çaycı alımlarını da inceliyorsanız, kurum gereksinimlerine göre söz konusu ilanları yayınlamaktadır. Bu çerçevede olan çalışanlar çay ve diğer meşrubatları hazırlamakta, personele servisini sağlamakta, boşalan bardakları alma ve temizleme gibi sorumluluklara sahiptir.

Bu ilanları değerlendirmek istiyorsanız, son başvuru tarihlerine dikkat etmeniz büyük bir önem taşımaktadır. Zira bu tarihler geçtiği zaman müracaat işlemleri yapılamamaktadır. Eğer bilgi ve tecrübelerinize uygun fırsatları kaçırmak istemiyorsanız, düzenli araştırmalar yapmak şarttır.

Halkbank Bankası Banka Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Halkbank’ın yayınladığı iş ilanları, iş arayan çoğu kişiye uygun fırsatlar sunmaktadır. Eğer bankada çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarını takip ederek uygun fırsatları bulabilirsiniz. Buna çay ve temizlik işleri görevlisi kadroları da dahildir.

Bunun için sadece iş ilanlarını nasıl görebileceğinizi bilmeniz gerekir. Eğer https://kariyer.halkbank.com.tr/ adresini ziyaret ederseniz hem detaylı bilgi alabilir hem de ilanları görebilirsiniz. Böylece çaycı, temizlik işleri görevlisi gibi duyuruları bulabilirsiniz.

Ardından sadece ilanları ayrıntılı olarak incelemeniz kalmaktadır. Böylece istenen koşulları sağlayıp sağlamadığınızı görebilir, başvuru tarihlerini inceleyebilirsiniz. Müracaat işlemlerini buna göre yapabilirsiniz.

Ön başvuruyu tamamladıktan sonra beklemeniz yeterlidir. Zira kurumun insan kaynakları yetkilileri bilgi ve yetkinliklerinizi pozisyona uygun bulursa mülakat bilgilerini paylaşacaktır.

22 Yorumlar “Halkbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022”

 1. Bankanizda cay ve temizlik gorevlisi olarak isi ariyorum tecrübeliyim daha önce calistim

 2. Halk bankasında güvenliğim bu aralar boştayım temizlik görevlisi olarak çalıştım abim kerede garsonluk da yapdim is arıyorum Adana ikametediyorum hangi şube olursa olsun giderim 05068623283

 3. Halk bankasında jokerim güvenliğim bu aralar görev yok is arıyorum halk bankası bünyesinde çalışmak istiyorum Adana’da oturuyorum en son Tarsus’a gitdim güvenlik olarak Adana ve vs yerlere de giderim halk bankasının bünyelerinde is arıyorum 05068623283

 4. 17 yıl ziraat bankasında calıştm temizlik ve cay servisi yaptım firma değişikli nedeniyle istifa etim 2 yıl oldu

 5. Bankada 3 yıldır çalışıyorum 2 yıl joker olarak 1 yıldırda part time olarak çalışıyorum sizden ricam tüm güne geçmek işimi severek yapıyorum bulunduğum her ortama uyarım hızlı ve tertipli biriyim

 6. Bankanizda caycılik ve temizlim isinde calaşmak istiyorum daha önce bir kurumda calistım tecrubem var. merkezefendi denizli

 7. 1970 lise mezunuyum istanbul üskudar ikamet ediyorum en son 9 sene öz.sağlk.tesiste çalıştım bankanizda çay ve temizlik işinde çalışmak istiyorum teşekkürler

 8. Merhaba ankara mamakta yaşıyorum evliyim.2çoçuk sahibiyim çalışma arkadaşlara uyum sağlarım
  temizliğe önem veririm halkbanızda temizlik ve çay servisine çalışmak istiyorum.
  0552 011 99 67

 9. Istanbul beylikduzunde oturuyorum yas 42 daha once tepe servis ofis banka temizlik cay isinde tecrubem var işimi guzel ve gayet itinayla yapıyorum kadroya geçmek istiyorum 05443272338 nurdan

 10. Deneyimli temizliğe hijyene önem veririm arkadaşlara uyum sağlarım Halk bankanız da Çay ve temizlik işinde çalışacak istiyorum

 11. Acil işe ihtiyacım var şirkette hastanede çalıştım İstanbul Beykoz’da ikamet etmekteyim bankalarda çay temizlik işinde çalışmak istiyorum

 12. İzmir kinik ilçesinde yaşıyorum temizlik ve çaycı olarak başvurmak istiyorum tecrübem vardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.