Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Hasanpaşa Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1973 yılında SSK tarafından yaptırılan daha sonra Sağlık Bakanlığına devredilen 2005-2008 yılları arası Hasanpaşa Devlet Hastanesi olarak hizmet veren şimdiki binaya taşınmıştır.

Semt Polikliniği olarak hizmet veren kurum, şehir içinde bulunan hastalara poliklinik hizmeti vermektedir.

Nöroloji , Göz Hastalıkları , Aile Hekimliği , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz ve Enfeksiyon Hastalıkları branşlarının bulunduğu kurumda yeni servis ve poliklinik ve sayılarının arttırılması ile yöre halkına sunulan sağlık yelpazesi genişletilerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çeşitli meslek gruplarından çok sayıda personel ihtiyacı bulunan hastanede iş ilanları hastanenin ihtiyaçları doğrultusunda genel olarak İŞKUR üzerinden yayımlanmaktadır. Personel alımı iş başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak yapılabilmektedir.

Kurum, 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre sözleşmeli personel alımı gerçekleştirmekte olup, Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Dolayısı ile adayların bu adresleri aralıklı olarak takip etmeleri gerekmektedir.

Bir devlet kurumu olması sebebiyle belirli pozisyonlara başvuru şartlarının bulunabileceği için adayların ilk olarak başvuruda bulunmak istedikleri pozisyonlar ile ilgili şartları okuması ve gerekli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

Örneğin memur pozisyonları için adaylardan KPSS puanı istenebilir, bu bağlamda eğer KPSS puanının yoksa başvuruda bulunmanız olanaksızdır.

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane bünyesinde kadrolu veya sözleşmeli olarak çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Kurum bünyesinde çalışmak istediğiniz pozisyonların niteliklerini öğrenerek başvuru yapmanız size büyük avantaj sağlayabilir.

Başvuruda bulunacak tüm adaylarda 657 Sayılı Kanun’un 48.maddesinde belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Bu bağlamda yasayı önceden okuyarak istenen gereklilikleri yerine getirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*