Hatsu İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Hatsu’da çalışmak isteyenlere müjde! Hatsu iş ilanları, iş başvurusu, Hatsu personel alımı haberleri yazımızda.

Hatay Belediyesine bağlı bir su işletmesi olan HATSU, 2014 yılında kurulmuştur. 2560 sayılı kanuna bağlı şekilde kurularak, 12/11/2012 tarihli, 6360 sayılı yasa kapsamında açılmıştır. 

Hatsu İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

HATSU Güncel İş İlanları

HATSU, Hatay Belediyesine bağlı bir işletmedir. Bu nedenle HATSU iş ilanları, internet üzerinde kariyer sitelerine verilmemektedir. Güncel tüm ilanlar, Hatay Belediyesi tarafından duyurulacağı için, başvurmak isteyen adayların bunları takip etmesi gerekir. Belediye ve ona bağlı olan HATSU ve diğer işletmeler, yaptıkları hesaplamalar sonucunda bunları duyuracaktır.

Ayrıca HATSU ile telefon numarası üzerinden irtibata geçerek veya doğrudan giderek, başvurular hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

HATSU, çalışanların sosyal haklarına önem verir. Bu doğrultuda yol, yemek ve diğer sosyal haklar, tatmin edici şekildedir. Çalışma koşulları sahip olunan pozisyona göre değişmekle beraber, çalışma saatleri bakımından uygun zamanlara sahiptir.

HATSU İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

HATSU iş başvurusu, belediyeye bağlı bir kuruluş olması nedeniyle kariyer siteleri üzerinden yapılmamaktadır. Ayrıca HATSU resmi sayfası üzerinde, kişilerin özgeçmişlerini gönderebilecekleri bir alan da bulunmamaktadır.

Başvuruda bulunmak istiyorsanız, öncelikle gerekli duyuruların yapılmasını beklemeniz gerekir. Bundan önce form doldursanız da bir ilan söz konusu değilse, formunuz geçerlilik sahibi olmayacaktır. Dolayısıyla iş başvurusu için öncelikle tarihleri kaçırmamanız gerekir.

Ardından ilgili duyuruda belirtilen evrakları sağlayıp, sonrasında belediyeye kendiniz giderek durumu anlatmanız şarttır. Sonrasında size yönlendirme yapılacak ve bir form teslim edilecektir. 

HATSU İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

HATSU iş başvurusu için hangi pozisyonun uygun olduğu, Hatay Belediyesi ya da HATSU tarafından belirtilecektir. 

Başvurmak isteyen adayların, ilanda bulunan tüm şartları sağlaması gereklidir. Bu şartlardan bazıları,

  1. T.C. Devleti vatandaşı olmak,
  2. Askerlikten muaf, tecilli ya da yapmış durumda olmak,
  3. Kamu haklarından mahrum konumda olmamak,
  4. Devletin güvenliğine karşı suç işlenmemiş olması,

Şeklindedir. Ayrıca her ilan, özel koşullara ve farklı eğitim-öğretim durumlarına sahip olabilir. Bunun için başvurmak isteyen adayların tüm uygun pozisyonu inceleyip, kendilerine uyana başvuru yapması şarttır. Aksi durumda şartları yerine getirmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Yorumlar “Hatsu İş İlanları ve İş Başvurusu 2022”

  1. Ben ismail ayabakti elektrikçi. Ustalık belgem var. Sizinle beraber çalışmak istiyorum. Hatay defne de ikamet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.