İhlas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

İhlas Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! İhlas Holding iş ilanları, iş başvurusu, İhlas Holding personel alımı haberleri yazımızda.

Temelleri 1970’li yıllarda atılan, daha sonradan kurulmuş olan şirketlerin 1993 yılında holding çatısı altında toplanması ile kurulan İhlas Holding, medya, inşaat, enerji ve hizmet gibi sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye merkezli holding şirketidir.

İhlas Holding, bünyesinde 26 şirketi, 2.935 çalışanı ve 75 il, 286 ilçede bulunan 731 dağıtım-bayi ağı ve yaklaşık 5.500 kişilik pazarlama ekibiyle ülke çapında geniş bir etkinliğe sahiptir.

Ülkemizde birçok ilke imza atmış olan İhlas Holding,1981 yılında kendi matbaa tesislerini kurarak Türkiye Gazetesi basılmaya başlanmış ve u tarihten sonra yakaladığı ivme ile arttırdığı yatırımları şirketi Türkiye’nin en büyük holding kuruluşlarından biri konumuna taşımıştır.

İhlas Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İhlas Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en bilinen üç kariyer portalı üzerinden personel alımı gerçekleştiren İhlas Holding bu bağlamda secretcv.com, kariyer.net ve tr.indeed.com adresleri gibi kariyer platformlarının yanı sıra resmî web adresi üzerinden yayımladığı ilanları kullanmaktadır.

İhlas Holding’in İş Fırsatları anlaşması yapmış olduğu secretcv.com adresi üzerinden yayımlanan onlarca ilana iş başvurusunda bulunmak oldukça kolay.

Bunun için ilk olarak fark secretcv.com adresinin sağ üst kısmında bulunan CV Oluştur seçeneğine tıklamak. Sitenin yönlendirmesi ile üyelik işlemlerinizi dakikalar içerisinde tamamladıktan sonra güncel bir özgeçmişinizi de bu hesaba yükleyerek dilediğiniz tüm iş ilanlarına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinden de benzer işlemler takip edilerek kolayca hesap açabilir ve İhlas Holding iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için ilk olarak siteye giriş yapmalı ve daha sonra sağ üst kısımda bulunan Giriş butonuna tıklayın.

Açılan sayfanın en alt kısmında bulunan Hesap Oluştur seçeneğine tıklayarak üyelik işlemlerini rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Son adım ise siteye güncel bir özgeçmiş eklemek. Bunun için yine sitede bulunan Özgeçmiş Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.

Üçüncü bir seçenek ise ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına hızlıca başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bu yükleme işleminden sonra İhlas Holding’in tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Son olarak İhlas Holding’in insan kaynakları sayfasında bulunan Açık Pozisyonlar penceresinden güncel olarak ihtiyaç duyulan tüm pozisyonları görebilir ve secretcv.com üyeliğinizi kullanarak bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm kariyer portallarından bulunan ilanları tek tek gezerek zaman kaybı yaşamak yerine aşağıda sizler için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

İhlas Holding İş İlanları

İhlas Holding’in sunduğu tüm kariyer fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve firmanın İnsan kaynakları politikalarını incelemek isterseniz resmi web sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret edebilir, açık pozisyonlar linkine giderek iş ilanlarını gezebilirsiniz.

İhlas Holding’in yayımladığı ve yayımlayacağı güncel tüm iş ilanlarını sitemiz üzerinden kolayca takip etmeyi unutmayın.

Kariyer.net İş İlanları
Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.