Inditex İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Inditex İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Inditex’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Inditex bünyesine dahil olup Inditex’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Inditex personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Inditex’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1985 Yılında kurulan Inditex, Dünyaca tanınmış hazır giyim markalarından bazılarını bünyesinde barındıran bir moda topluluğu. İspanya merkezli Inditex, Zara, Bershka ve Pull & Bear gibi tanınmış bazı hazır giyim perakende markalarını bir çatı altında toplamıştır.

Zara markasının kurulması ile temelleri atılan Inditex, daha sonradan çeşitli yaş grupları ve kesimlere yönelik farklı koleksiyonları bulunan markaları da piyasaya sürerek bunları tek bir topluluk altında kurmak amacı ile kuruldu.

Dünya genelinde tüm markaları ile toplam 7.300’den fazla mağazası bulunan Inditex, 100.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Dünya’nın en büyük moda topluluklarından biri olan Inditex 20 Milyar Euro’yu aşan yıllık geliri ile alanında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Inditex İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Inditex İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İspanya merkezli olan Inditex, ülkemizdeki personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirmedir. Firma’nın ihtiyaçları doğrultusunda açılan iş ilanlarını bu platform üzerinden yayımlayan Inditex’in iş ilanlarına kariyer.net adresi üzerinden kolayca iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Inditex’in kariyer fırsatlarından yararlanmak için yapmanın gereken tek şey kariyer.net adresine giderek bir üyelik oluşturmak. Sitenin sağ üst köşesinde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak kolayca üyelik işlemlerinin tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra hesabınıza girmeli ve en güncel bilgi ve deneyimlerinizden oluşan bir özgeçmişi bu hesaba yüklemelisiniz. CV yüklemeniz tamamlandıktan sonra Inditex’in yayımladığı tüm iş ilanlarına tek tıklama ile kolayca iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz kariyer.net adresine gitmeden aşağıda sizler için oluşturduğumuz linkler ile Inditex iş ilanlarını görebilirsiniz.

Inditex İş İlanları

Dünya’nın en büyük moda firmalarından biri olan Inditex, bünyesinde barındırdığı çok sayıda farklı marka ile çok geniş bir yelpazede kariyer fırsatı sunuyor. Gerek genel merkezde gerek alt kuruluşlarında adaylara yükselme fırsatı sunan Inditex, özellikle moda alanında kariyer hedefi olan adaylar için önemli bir seçenek.

Inditex’in yayımladığı tüm iş ilanlarını ve başvuru koşullarını güncel olarak takip etmek için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Adana-Mersin Satış Danışmanı & Kasiyer Adana,Mersin Başvur
İstanbul Satış Danışmanı & Kasiyer İstanbul Başvur
Samsun Satış Danışmanı & Kasiyer Samsun Başvur
Ankara Satış Danışmanı & Kasiyer Ankara Başvur
Antalya Satış Danışmanı & Kasiyer Antalya Başvur

Daha fazla Inditex iş ilanı için tıklayın.

Inditex iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*