2023 ING Bank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak sizler için ING Bank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı derledik. ING Bank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

ING Bank’ta Staj

ING Bank, stajyer öğrenci kabulünde öncelikli olarak staj yapma zorunluluğu olan öğrencileri değerlendirilmeye almaktadır. 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerine yılın her döneminde staj yapma imkanı sağlayan ING Bank, Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için ise Genel Müdürlük binasında ve şubelerinde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma imkanı sunmaktadır.

Staj Olanakları

Bankamızda 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerineyılın her döneminde staj yapma imkanı verilebilir. Stajyer kabullerinde öncelikli olarak staj yapma zorunluluğu olan öğrenciler değerlendirilmektedir.

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için ise Genel Müdürlük’te ve Şubelerimizde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma imkanı bulunmaktadır. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her yıl Haziran-Eylül ayları arasında kabul edilir.

Dönemsel Çalışma

Bankamız bünyesinde gerçekleştirilen özel projelerde veya geçici olarak yoğunluk yaşanan ünitelerimizde görev yapmak üzere dönemsel eleman statüsünde personel alımı yapılmaktadır.

Aranan Özellikler

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler.
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

ING Bank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi ING Bank’ın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*