İş Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022

İş Bankası’nda çalışmak isteyenlere müjde! İş Bankası iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri isilanlari365.com’da! İş Bankası çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye İş Bankası, ülkemizde bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sağlayan en büyük özel bankadır. 1924 tarihinde, Mustafa Kemal Atatürk’ün emri ile açılmıştır. Bu bakımdan Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankasıdır. Kurum, 2021 yılında 926,6 milyar Türk lirası aktif büyüklüğe ulaşmıştır.

The Banker dergisinin açıkladığı sıralama çerçevesinde, ana sermaye bazında dünyanın en büyük 181. Bankasıdır. Aralık 2021 itibariyle yurt dışında 21 olmak üzere 1,195 şubeye ulaşmıştır. 6,476 bankamatiği, çok sayıda personeli bulunmaktadır. Almanya’da İşbank AG, Gürcistan’da İşbank Georgia A.Ş. ve Rusya’da İşbank A.Ş. iştirakleri bulunmaktadır.

Banka 1932 senesinde Hamburg-Almanya ve İskenderiye-Mısır şubeleri ile, yurt dışında şube açan ilk Türk banası olmuştur. İştirakleri oldukça geniş olup bunlardan bazıları şöyledir;

 1. ​İş Yatırım Ortaklığı A.Ş.
 2. ​İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
 3. İş Portföy Yönetimi A.Ş.
 4. ​İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.
 5. İş Faktoring A.Ş.
 6. İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş.
 7. İş Net Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Bunlardan bazılarında, bankanın dolaylı payı bulunmaktadır.

İş Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Bankası Temizlikçi İş İlanları

Türkiye İş Bankası, her yıl büyümesini aktif şekilde devam ettirmektedir. Dolayısıyla ülkemizde bulunan farklı şubelerinde, yeni çalışan ihtiyaçları doğabilmektedir.

Kurum, bunları yayınlayarak ilgilenenlerin başvurularını almaktadır. İlanlar hem vasıflı hem de vasıfsız olabilir. Dolayısıyla iş arayan birçok kişinin yetkinliğine uygun imkanlar vardır.

Açılabilecek iş ilanları arasında temizlik işleri görevlisi de bulunmaktadır. Bu personellerin görev tanımında sorumlu olduğu alanında temizliğini yapma, çöpleri toplama ve boşaltma, kullanılan temizlik araç-gereç, ekipmanlarını temizleme, onarma ve bakımını yapma, arıza gördüğü durumda yetkililere bildirme gibi maddeler vardır.

Türkiye İş Bankası bu kapsamda personellere gereksinim duyduğunda, ilanları yayınlamaktadır. Bu pozisyonlar ile ilgilenen kişiler düzenli şekilde takip ederse, ilanları yayınlandığı anda görebilir.

Türkiye İş Bankası Çaycı Alımı

Türkiye İş Bankasının yaptığı iş alımları her yıl farklı kadrolarda olabilmektedir. Bunların arasında çay ocağı personelleri de yer almaktadır. Eğer bu kadrolarla ilgileniyorsanız, yayınlandığı gibi görmeniz mümkündür.

Söz konusu personellerin görev tanımları incelendiğinde belirtilen saatler kapsamında çay, kahve ve diğer içecekleri hazırlamak ve servisini yapma görülmektedir. Bunun yanı sıra ocağın ve içeceklerde kullanılan her araç-gerecin temizliğini gerçekleştirme, malzeme eksildiğinde yetkililere bildirme gibi görevler de vardır.

Türkiye İş Bankası, ülkemizde bulunan herhangi bir şubesinde bu personele dair ilanları yayınlayabilir. Alımlar, her sene farklı zamanlarda gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla adaylar düzenli takip etmelidir. Son başvuru tarihlerinin olduğu, bunlar geçtikten sonra alımların da kapatıldığı unutulmamalıdır.

Türkiye İş Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Türkiye İş Bankası, her sene farklı dönemlerde iş ilanları yayınlamaktadır. Dolayısıyla iş arayan vatandaşlara böylece yeni imkanlar sağlanmaktadır.

Kurum, personel gereksinimlerini planladıktan sonra adayların müracaat edebilmesi için paylaşmaktadır. Dolayısıyla çay ve temizlik görevlisi ilanlarıyla ilgileniyorsanız, normal şekilde kontrol etmeniz yeterlidir.

Bunun için ilk seçeneğiniz, kurumun kendi sitesini incelemektir. Eğer https://ik.isbank.com.tr/ linkine tıklarsanız, ilanları güncel olarak tüm ayrıntılarıyla beraber görebilirsiniz. İkinci seçenek olarak kariyer platformlarından da yararlanabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/turkiye-is-bankasi-a-s-20942-12015 linkine tıklarsanız da kurumun aktif ilanlarını görmeniz mümkündür. Eğer bilgi ve tecrübelerinize uygun fırsatlar bulunuyorsa, sadece ön başvuru işlemlerini yapmanız kalmaktadır. İnsan kaynakları CV’nizi uygun görürse, sizinle iletişime geçecektir. Dolayısıyla ön başvuru ardından beklemek yeterlidir.

28 Yorumlar “İş Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022”

 1. İşe ihtiyacım var sizlerde uygun görürseniz çaycı olarak bankamızda çalışmak istiyorum.Bu alanda tecrübem var.

 2. İşe ihtiyacım var sizlerde uygun görürseniz çaycı olarak bankamızda çalışmak istiyorum.Bu alanda tecrübem var.

 3. Merhabalar ben İzmir Bayraklı Onur mah. Filiz daha önceden deneyimim var Emlak bankası özel hizmetler merkezinde çaycılık yapıyordum ama özel olduğu için kapandı. Lütfen çok ihtiyacım var 🙏İzmir Karşıyaka da herhangi bir bankada olsa çok mutlu olurum 🙏

 4. Merhabalar ben İzmir Bayraklı Onur mah. Filiz daha önceden deneyimim var Emlak bankası özel hizmetler merkezinde çaycılık yapıyordum ama özel olduğu için kapandı. Lütfen çok ihtiyacım var 🙏İzmir Karşıyaka da herhangi bir bankada olsa çok mutlu olurum 🙏

 5. İstanbul esenler üçyüzlü de hikmet ediyorum bankanızda çaycı olarak çalışmak istiyorum 35 yaşındayım inşallah Allah nasıp ederde çalışırım

 6. MERHABA. ankarda yaşıyorum evlim 2. çoçuk sahibiym titizim ve dış görünüme dikkat ederim. çalışma arkadaşlara uyum sağlarım ilanınız için başvuru yapmıştım çay. temizlik için işe ihtiyacım var 0552 011 99 67

 7. Çaycılık temizlik bankada veya farklı yerlerde tecrübem var Tekirdağ için çok acil

 8. ben sizin bankayla çalışmak istiyorum daha önce 10 yıl bankada çalıştım bana yardımcı olursanız sevinirim

 9. İstanbul Esenyurtta oturuyorum işe ihtiyacım var bankada çay işi olursa sevinirim 0538 717 81 11

 10. Merhabalar. Daha evvel ofis görevlisi olarak çalıştım. Belli kurumlarda kayıtlarım ve referanslarım mevcut. Temiz,disiplinli ve düzenli çalışırım. Zor durumdayım ve çalışmam gerekli lütfen bana bir fırsat sunun. Saygılar..

 11. Merhabalar
  ATO congresium temizlik personelidım bazı firmalarlada ofislerde çay temizlik işinde çalıştım fabrikada Yönetim odalarının temizligini yaptım bankalarda Çay temizlik işi yaptım lütfen acil işe ihtiyacım var temiz ve disiplinim

 12. Merhabalar ATO congresium temizlik işi yaptım bazi firmalarla Çay temizlik işi yaptım bankalarda Çay temizlik işi yaptım fabrıkada ofis temizlik ve çay personelidim acil işe ihtiyacım var sizlerde Uygun görürseniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.