İsmek İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

İsmek İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İsmek’te çalışmak isteyenlere müjde! İsmek iş ilanları, iş başvurusu, İsmek personel alımı haberleri yazımızda.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1996 yılında kurulmuş olan İsmek, pek çok alana dair eğitim veren bir kurumdur. Bünyesinde verdiği hizmetler sayesinde pek çok kişiye farklı alanlarda meslek eğitimi vermektedir.

Bugün yaklaşık 2 milyon üyesi bulunan İsmek, sürdürdüğü eğitim faaliyetlerine devam etmekte ve kendisi ile çalışmak isteyen bireylere iş imkanı tanımaktadır.

İsmek İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İsmek Güncel İş İlanları

Kurulduğu dönemden bu yana çok sayıda alanda meslek eğitimi veren İsmek, oldukça köklü ve bilinen bir eğitim kurumudur. Hemen hemen herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bu eğitim kurumu yılın bazı dönemlerinde iş ilanları vermektedir.

İsmek bünyesinde çalışmak isteyen ve eğitim hizmetine katkı sağlamayı amaçlayan bireyler yayınlanan iş ilanlarına İsmek’in kendi ana sayfasından ulaşabileceği gibi farklı internet sitelerinden de erişebilmektedir.

Yayınlanan ilanlardan kendinize uygun olan ve başarılı olacağınızı düşündüğünüz alanlar hakkında başvuru yapabilirsiniz.

İsmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Köklü ve bilinen bir kurum olması nedeniyle İsmek işe alım sürecinde başvuru yapan adayları titizlikle incelemektedir. Her zaman için kaliteli olmayı amaçlayan bu eğitim kurumu başvuru sürecinde adaylara birtakım testler hazırlamaktadır.

Bazı alanlarda bulunan eğitmen eksikliğini kapatabilmek için iş ilanı yayınlamakta ve kendisi ile çalışabilecek adayları şu adımlar neticesinde seçmektedir:

  • Başvuru yapabilmek için öncelikle İsmek ana sayfasından siteye üye olmalı ve burada yer alan özgeçmiş kısmında kendi özgeçmişinizi oluşturmalısınız.
  • Sitenin yayınladığı ilanlara göz atarak yapabileceğiniz işler hakkında detaylı bilgileri okumalı ve buna göre tercihinizi yapmalısınız.
  • Seçimizin ardından başvuru sürecini tamamlamak için özgeçmişiniz ile beraber başvuru formunu tamamlayabilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra bazı alanlarda uygulanan genel kültür sınavı da bulunmaktadır ve bu sınavdan yüksek puan alan adaylar işe kabul edilmektedir. 

İsmek İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İsmek çatısı altında çalışmak isteyenlerin başvurabileceği pozisyonlar;

  • Uzman Öğretici
  • Usta Öğretici Şeklindedir.

Uzman öğretici olmak isteyen adaylar ilgili alan hakkında gerekli bilgiye sahip olmalı ve en az lisans mezunu olmalıdır. Usta öğreticiler ise ilkokul mezunu olarak gerekli alanlarda eğitim verebilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*