Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları 2023 

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

2016 yılında çıkarılan KHK kapsamında ülkemizdeki tüm askeri hastaneler T.C. Sağlık Bakanlığına bağlanmaya başlamıştır. Bu bağlamda Isparta Asker Hastanesi de isim değişikliği geçirerek Kamu Hastaneleri Birliği Isparta Genel Sekreterliği bünyesinde hizmet verecek.

Şehit askerimizin ismi verilen kurumda bundan sonra askeri personel bulunmayacak olup, kurum hem sivil hem de asker hastalara sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Poliklinikten laboratuvar her türlü olanağın bulunduğu kurum Isparta ve çevre ilçelerin tüm sağlık ihtiyacını karşılayabilecek,  etkin bir kurumdur.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurumda çok sayıda işçi ve personel istihdam edilmekte olup, belirli dönemlerde ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla işçi, personel ve memur alımlarına devam etmektedir. Hastane bir devlet kurumu olarak personel alımlarını da kamu kanalları aracılığı ile gerçekleştirir ve ilgili mevzuatlar geçerlidir.

Alımlar sözleşmeli veya sürekli işçi olarak yapılabilmekte olup sözleşmeli personelin istenen yeterlilikleri yerine getirmesi durumunda kadroya girme şansı bulunmaktadır. Bu bağlamda kadrolu olarak kamu kurumunda çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Kurumun tüm iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Bu sebep ile adayların bu kanalları aralıklı olarak takip etmeleri personel alım dönemlerini kaçırmamaları için önemlidir.

Personel, işçi ve memur alımları toplu olarak yapıldığından alım dönemlerini kaçıran adaylar bir sonraki alıma kadar beklemek zorunda kalabilirler.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları

Sözleşmeli personel alımları T.C. Anayasası’nın 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre yapılmakta olup belirli pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenmektedir.

Çoğu pozisyon için 60 Puan istenmekte olup, beden işçisi temizlik görevlisi vs. gibi pozisyonda çalışacak adaylardan KPSS puanı istenmemektedir.

Hastanenin resmî web adresine bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Isparta İş İlanları

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi iş ilanları haricinde çeşitli alanlarda personel alımı yapılmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*