ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021 

ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Müşterilerine dış kaynak hizmeti sağlama konusunda Dünya lideri olan ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, 1901 yılında Danimarka’da kurulmuştur. Avrupa’nın 3. Dünya’nın ise 4. büyük işvereni olan ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, 2021 yılı itibari ile 30’dan fazla ülkede tam 500.000’e yakın personeli ile 60.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Uluslararası değerlendirme kuruluşları tarafından 7 defa arka arkaya alanında en iyi seçilen ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, temizlik, güvenlik ve teknik bakım gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Ülkemizdeki faaliyetlerine ise İstanbul’daki genel müdürlüğü üzerinden devam eden ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri aynı zamanda Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir şubeleri ve çeşitli bölge ofislerinde sayıları 40.000’i aşan çalışanı ile hizmet vermektedir.

Küresel pazarda edindiği deneyim ve sürekli denediği yenilikçi teknolojiler ile sektöre yön veren ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya’nın en büyük işverenlerinden biri olan ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, her ay yüzlerce personel alımı gerçekleştirmektedir. Ülkemizdeki en büyük kariyer portalları olan kariyer.net ve eleman.net adresleri üzerinden iş ilanları yayımlamaktadır.

Yayımladığı iş ilanlarına ek olarak resmi web adresi üzerinden de genel iş başvurusu kabul eden ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, çalışan adaylarına iş başvurusu konusunda birçok alternatif sunmakta.

Kariyer.net ve ELEMAN.NET adresleri üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken tek şey bu adreslere giderek bir üyelik oluşturmanız. Kariyer portallarına üye olduktan sonra güncel biz özgeçmişinizi siteye yüklemelisiniz.

Özgeçmişinizi hazırlayıp yükledikten sonra ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri’nin güncel olarak yayımladığı tüm iş ilanlarına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri’nin resmî web adresi olan tr.issworld.com/tr-tr adresine giderek İletişim bölümüne girmek. İletişim sayfasına giriş sağladıktan sonra verilen iletişim bilgileri aracılığı ile kolay bir şekilde ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri ile iletişime geçebilir ve personel alımları için bilgi alabilirsiniz.

Kariyer portallarında bulunan iş ilanlarını kolayca inceleyebilmek için aşağıdaki tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri İş İlanları

Sadece ülkemizde 40.000’i aşkın çalışanı bulunan ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri gün geçtikçe daha çok müşteriye hizmet sağlamaktadır.

Bu bağlamda her ay yüzlerce personel alımı gerçekleştiren ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri’nin güncel iş ilanlarını kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi kontrol etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Güvenlik Hizmetleri Şefi Kahramanmaraş
2 Güvenlik Hizmetleri Şefi İstanbul(Avr.)
3 Güvenlik Hizmet Yöneticisi İstanbul(Avr.)
4 Güvenlik Hizmetleri Şefi Mersin
5 Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi Mersin
6 Güvenlik Hizmetleri Şefi – Yalova Yalova

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir