İstanbul Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

İstanbul Havalimanı iş ilanları hızlı bir şekilde büyüyen kurumun ihtiyaçlarını karşılamak için dönem dönem açılmaktadır.

Şehir merkezine 35 kilometre olup her yıl milyonlarca yolcuya hizmet verebilecek kapasitesi bulunmaktadır. 300 üzerinde yurt içi ve yurt dışı konuma uçuş yapmaktadır.

2018 yılında tamamlanmış olup, IGA İstanbul Havalimanı İşletmesi tarafından işletilmektedir. İş ihtiyaçlarına göre verilmektedir.

İstanbul Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

İstanbul Havalimanı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Havalimanı, şehrin cazibesi sayesinde her yıl çok sayıda insan tarafından kullanılmaktadır.

Dolayısıyla personel alımı yapılarak, yolcuların gereksinimleri daha iyi şekilde karşılanmaktadır. İstanbul Havalimanı iş başvurusu IGA Airport’un kendi sitesinden yapılabilmektedir.

Bunun için https://www.igairport.com/tr/insan-kaynaklari/kariyer-firsatlari linkine girdikten sonra iş ara üzerine tıklamanız, ardından da başvurmak istediğiniz pozisyona tıklayarak eylem seç butonu üzerinden başvuru yapmanız gerekir. Bunun için bir üyeliğinizin olması da gerekir. Eğer yoksa kısa sürede hesap açmanız mümkündür.

Bunun yanı sıra Kariyer.net üzerinde de adayların iş başvurusu yapabileceği pozisyonlar vardır. Bunun için IGA Havalimanı İşletmesinin platformdaki sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Ardından da hangi pozisyonların açık olduğunu görebilir, buna göre başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı İş İlanları

İstanbul Havalimanının iş ilanları kurumun ihtiyaçlarına göre yılın farklı zamanlarında açılmaktadır. Adayların bunlara başvurmak için düzenli olarak takip etmesi gerekir. Bunun için birçok kaynak olup başvuru yapılan kaynaklar ile aynıdır.

Bu nedenle IGA Airport’un resmi sitesini ve Kariyer.net adreslerini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Buna ek olarak diğer kariyer platformları da düzenli şekilde takip edilmelidir. Böylece ilanlar yayınlandığında hemen görmeniz mümkündür.

Ancak İstanbul Havalimanı personel alımı başvuru yaparken son tarihleri olduğu unutulmamalı, bu kontrol edilerek buna göre hareket edilmelidir.

Bunun yanı sıra adaylar bir pozisyona başvuru yapmadan önce genel ve özel koşulları incelemeli, eğer kendi yetkinliklerine uyum sağlıyorsa buna göre gerekli başvuru işlemlerini hemen tamamlamalıdır.

İstanbul Havalimanı Staj İlanları

İstanbul Havalimanı stajyer ilanları da verebilmektedir. Bunlar birçok öğrencinin ilgisini çekmektedir. Tıpkı iş ilanlarında olduğu gibi farklı zamanlarda yayınlanabileceği için adayların düzenli olarak İstanbul Havalimanı staj ilanları havalimanı duyurularını takip etmesi gerekir.

Bunların kontrol edilebileceği adresler IGA Airport’un kendi internet sitesi, Kariyer.net ve diğer kariyer siteleridir. Adayların bunları düzenli şekilde incelemesi, uygun ilanları görmenize yardımcı olur.

Staj ilanlarında da adaylardan bir takım gereklilikler, koşullar gerekebileceği için başvuru öncesinde detaylı olarak incelenmesi, ne kadar uygun olduğunuzun görülmesi önerilmektedir. Böylece daha iyi sonuçlar almanız mümkündür.

Başvuru işlemleri iş ilanlarının görüldüğü alanlardan yapılmakta olup iş başvurularından farklı değildir.  Son başvuru tarihi de olması nedeniyle düzenli kontrol edilmelidir.

İstanbul İş İlanları

İstanbul şehrinde havalimanı iş ilanları haricinde çeşitli alanlarda personel alımı yapılmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.