İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İstanbul Teknik İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! İstanbul Teknik İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, İstanbul Teknik İnşaat personel alımı haberleri yazımızda.

İstanbul Teknik İnşaat, sektörde 1998 yılından beri hizmettedir. Türk sermayeli olup, yer aldığı pek çok proje vardır. Şirket, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle dikkat çekmektedir. Firma, dönem dönem çalışan alımı yapmaktadır.

İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İstanbul Teknik İnşaat Güncel İş İlanları

İstanbul Teknik İnşaat, pek çok firma gibi kariyer siteleri üzerinden alım yapmaktadır. Bunlar, kariyer.net üzerinden takip edilmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, gerekli adımları atarak kısa sürede bitirebilir.

Şirket, çalışanlarının sosyal hakkına saygılıdır. Bu çerçevede yol ve yemek gibi sosyal haklar tatmin edici görülmektedir. Saat bakımından da uygun aralıklara sahiptir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Kimyager İstanbul(Avr.) Başvur!
Araştırma Geliştirme / Arge Yöneticisi İstanbul(Avr.) Başvur!

İstanbul Teknik İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Teknik İnşaat başvuruları, kariyer.net üzerinden yapılabilir. Üye olmayan adaylar, üye olduktan sonra CV doldurmalıdır.

Eğer daha önce CV doldurmamışsanız, araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir. Zira bir pozisyona uygun olmanız, alınacağınızı göstermemektedir. Çoğu aday yanlış CV doldurduğu için elenmektedir. Bu doğrultuda özgeçmiş hazırladıktan sonra, kolaylıkla başvurabilirsiniz. 

Yolladığınız bilgiler, kurumun insan kaynakları departmanına gönderilecektir. Burada bulunan ekipler, özgeçmişleri ele alıp, görüşme için çağıracaktır.

İstanbul Teknik İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İstanbul Teknik İnşaat bünyesinde çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan birinde ihtiyaç oluşursa, şirket alacağı kararla bunu duyuracaktır. Bu nedenle adayların tüm kariyer sitelerini takip etmesi tavsiye edilmektedir. Başvuru tarihlerine de önem gösterilmelidir. 

Kariyer.net üzerinde verilen ilanlar şöyledir;

  1. Projelendirme yöneticisi
  2. Yazılım geliştirme uzmanı
  3. Kalite uzmanı
  4. Muhasebe sorumlusu
  5. Teşvik yönetimi ve fikri haklar sorumlusu
  6. Bordro ve özlük işleri uzmanı
  7. Yurtdışı satış sorumlusu
  8. Tahsilât sorumlusu
  9. Satış Sorumlusu

Adaylar, bunlardan hepsine başvurma hakkını bulundurmaktadır. Ancak uyumlu olmadığınız başvurulardan sonuç almanız düşüktür.

Projelendirme yöneticisi: Adaydan firmanın, projelendirme departmanının sorumluluğunu alması beklenir. 

Yazılım geliştirme uzmanı: İlanın iş tanımları arasında geliştirmesi yapılan kodların, uygulama ve teknik testlerinde bulunmak görülmektedir.

Kalite uzmanı: Aday, fabrika kalite kontrol departmanının, gerekli sorumluluğunu üstlenebilmelidir.

Her pozisyon, çok sayıda iş tanımı bulunmaktadır. Kişiler başvuru öncesinde hepsini okumalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*