Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Keşan Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Keşan’da bulunan sağlık meslek lisesi binasında 50 yataklı olarak 1917 yılında hizmete giren hastane, 1984 yılında ise şu anda faaliyet gösterdiği alana taşınmıştır.

Aynı yıl yatak sayısı da arttırılarak 100’e çıkartılmış ve eski hastane binası okul olarak kullanılmaya başlanmıştır. 2004 yılında iki bloktan oluşan hastane 175 yatak kapasitesi ile faaliyete girmiştir.

Zaman içerisinde bölgedeki taleplere yetersiz kalmaya başlayan kurum, 2013 yılında İpsala Devlet Hastanesi ile birleştirilerek toplam yatak kapasitesini 200’e çıkartmış, A blok, B blok ve İpsala ünitesi olarak hizmet sunmaya başlamıştır.

Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Keşan Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Keşan Devlet hastanesi ihtiyaç duyduğu personel ihtiyacını kadrolu veya sözleşmeli olarak yaptığı işçi alımı ile veya taşeron firmalar üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Memur veya benzeri personeller için sözleşmeli ve kadrolu tüm alımlar KPSS puanı istemekte olup aranan puan türleri yayımlanan ilanlarda belirtilmektedir.

İlan.gov.tr, resmi gazete veya İŞKUR kaynaklarını takip ederek yapılacak olan tüm ilanlardan haberdar olabilir veya şehrinizde bulunan İŞKUR binasına giderek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Kayıt yaptırmak iş olanaklarından en hızlı şekilde haberdar olmanıza yardımcı olur.

Bir diğer yöntem ise hastanenin resmi internet sitesinde bulunan iletişim sayfasındaki telefon numaralarını kullanarak hastane ile iletişime geçmek ve işçi alımı hakkında bilgi talep etmektir.

Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane taşeron firmalar aracılığı ile de çeşitli hizmetler almaktadır. Hizmet alım ihaleleri yine ilan.gov.tr adresinde yayımlanmakta olup, bu ilanları yakalıktan sonra şehrinizde bulunan taşeron hizmet sağlayıcı firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*