Kiğılı İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Kiğılı İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kiğılı ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kiğılı bünyesine dahil olup Kiğılı’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Kiğılı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Kiğılı bünyesindeki açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Geçmişi 1938 yılına kadar dayanan Kiğılı, ilk olarak erkekler için kumaş satmaya başladı. Abdullah Kiğılı tarafından 1965 yılında pantolon ve gömlek üretimine başlayan Kiğılı hızla gelişerek ilk mağazasını sadece 4 yıl sonra 1969 yılında İstanbul Beyoğlu’nda açtı.

şu anda ise ülkemizin 67 ilinde 225 mağaza sayısına ulaşan Kiğılı, Dünya genelinde ise 51 ülkede 46 mağaza ile hizmet veriyor. Yılda 6.5 milyon parça giysi üretme kapasitesi ile ülkemizin en büyük tekstil firmaların biri olan Kiğılı erkek giyimi deninde akla gelen ilk isimlerden biri olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

2021 yılı itibari ile toplam 2.200 çalışanı bulunan Kiğılı, Dünya tekstil sektöründeki rekabetini sürdürebilmek amacı ile sürekli olarak personel alımı yapmakta.

Kiğılı İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kiğılı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kiğılı iş ilanları kariyer portalları üzerinden yayımlamaktadır. Firma ihtiyaçları doğrultusunda personel alımlarını da yine bu sitelerden gerçekleştiren Kiğılı bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak oldukça kolay. Kariyer.net ve secretcv.com gibi ülkemizin bilinir kariyer portalları aracılığı ile Kiğılı’da kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken secretcv.com ve kariyer.net adreslerine girerek bir üyelik oluşturmak. Sitelerin sağ üst kısımlarında bulunan Üye ol veya Üye Girişi yazılarına tıklayarak kolayca hesap oluşturmanız mümkün.

Hesabınız ile siteye giriş yaptıktan sonra güncel deneyimlerinizi de içeren bir CV’yi sisteme yüklemelisiniz. CV yüklendikten sonra Kiğılı’nın yayımladığı tüm iş ilanlarına başvuru yapmanız mümkün.

Aşağıdaki linklerden sitelere gitmeden de iş ilanlarını görebilirsiniz.

Kiğılı İş İlanları

Dünya çapında bir marka olmak için İnsan kaynakları hizmetlerini de bu seviyeye çıkarmayı hedefleyen Kiğılı, en önemli varlığının ‘insan’ olduğunun bilincinde bir marka. Markanın sadece anlık değil gelecek ihtiyaçları da düşünülerek yapılan personel alımları ile Kiğılı, mevcut pozisyonlar için her zaman en doğru insanı aramakta.

Kariyer.net İş İlanları
Secretcv.com İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


No Pozisyonlar Lokasyon
1 Konya Satış Danışmanı Konya
2 Kiğılı Denizli Mağaza Müdür Yardımcısı Denizli
3 Ev Tekstili Ürün Planlama Yöneticisi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa
4 Eskişehir Espark Satış Danışmanı Eskişehir
5 Anadolu Yakası Satış Danışmanı İstanbul Anadolu
6 Bursa Satış Danışmanı Bursa
7 İzmir Satış Danışmanı İzmir