Kiler Market İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Kiler Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kiler Market’te çalışmak isteyenlere müjde! Kiler Market iş ilanları, iş başvurusu, Kiler Market personel alımı haberleri yazımızda.

Kiler Market, Kiler Holding’e bağlı olarak Ankara ilçesinde kurulmuştur. Oldukça kaliteli hizmetleriyle ve müşterilerine sağladığı uygun fiyatlı ürünlerle ilgi çekmeyi başaran Kiler market, gıda sektöründe tanınmasının ardından daha da büyümeye ve yeni şubeler açmaya başlamıştır. Kiler market şubelerinin fazlalaşması bu sektörde çalışmak isteyen fakat iş bulamayan insanların da yeni fırsatlar bulmasına katkıda bulunmuştur. Zaman ilerledikçe, Sabancı Holding’e bağlı olan CarrefourSA market, Kiler’in %85 gibi yüksek bir oranda hissesini satın almıştır. Bu sayede de gıda sektörünün en bilinen ve en sevilen isimlerinden bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Kiler market, 33 ilde bulunmaktadır. Aynı zamanda da 200’den daha fazla şubeye sahiptir.

Kiler Market İş İlanları

Kiler market iş ilanlarını market üzerinden cv doldurarak ya da internet üzerinden başvuru yaparak gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Kiler market şube açısından çok yoğun olduğu için, farklı departmanlarda eleman alımını da sıklıkla yapmaya devam etmektedir. Bu nedenle güncel personel ilanlarını devamlı bir şekilde takip etmeniz ve en kısa süre içerisinde başvuru yapmanız çok önemlidir.

Kiler marketin çalışma günleri ise; haftada 6 gün olarak belirlenmiştir. Kendi belirlediğiniz 1 günde ise; izin kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda çalışma saatlerinizi yetkililerle kendiniz belirlemeniz ve dilerseniz part time bir şekilde çalışma hayatınızı sürdürmeniz de mümkün olacaktır.

Kiler Market Nasıl Başvuru Yapılır?

Bazı kiler market şubeleri, eleman alımlarını yüz yüze gerçekleştirse de bazı marketler bu alımları internet üzerinden yapmaya devam etmektedir. Bu nedenle kendinizi anlatan bir cv belgenizi başvuru yaparken yetkililere göndermeniz başvurunuzun gerçekleşmesi için yeterli olacaktır. Bu başvuruları kariyer.net sitesinde görüntülemeniz ve özgeçmişinizi göndermeniz de mümkündür.

Kiler Market İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kiler market şubeleri günden güne çoğalmaya başladıkça eleman alımları ve pozisyon açıkları da fazlalaşmaya başlamıştır. Kiler market bünyesinde çalışmak için başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Operasyon
  • Pazarlama
  • Yiyecek ve İçecek
  • Hizmet
  • Satış departmanlarından kendinize en uygun gördüğünüz pozisyona başvuru yapabilmeniz mümkün olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*