Kilim Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Kilim Mobilya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kilim Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kilim Mobilya bünyesine dahil olup Kilim Mobilya’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Kilim Mobilya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Kilim Mobilya açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ülkemizin önemli değerlerinden biri olan kilim adı ile 1976 yılında Kayseri’de kurulan Kilim Mobilya, oluşturduğu marka ve ülkemizde kazandığı tecrübe ile yurtdışında hedeflediği pazarlarda da başarı yakalamıştır.

Her türlü mobilya ve tamamlayıcı ürünü üreterek tüketici ile buluşturan Kilim Mobilya ülkemizde aldığı ödüller ile memnuniyete verdiği önemi göstermektedir. Geniş bir dağıtım ağına sahip olan Kilim Mobilya, alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip ederek bu gelişmeleri bünyesin katıyor.

Kilim Mobilya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kilim Mobilya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel adaylarına çok çeşitli iş başvurusu imkânı sunan Kilim Mobilya, personel alımlarını kariyer.net ve tr.indeed.com adreslerine ek olarak kendi web sitesi olan klimmobilya.com.tr’den de yapmaktadır. Kariyer portalları üzerinden Kilim Mobilya’ya başvuruda bulunmak için bu sitelere giriş yaptıktan sonra, güncel CV’nizi kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İkinci bir seçenek olarak da klimmobilya.com.tr adresinde bulunan İnsan Kaynakları linkine tıkladıktan sonra açılan sayafadki formu doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra güncel bilgilerinizi içeren CV’yi de sisteme yükledikten sonra başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Kariyer.net ve tr. indeed.com gibi kariyer portallarını gezerek vakit kaybetmemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Kilim Mobilya İş İlanları

Kilim Mobilya, şirketin hedefleri doğrultusunda nitelikli adayları seçmek için çeşitli insan kaynakları politikaları izler. Değişen sistemler ve iş koşullarına uyum sağlayabilecek, öğrenen ve katılımcı adaylar arayan Kilim Mobilya, çalışanlarını markanın en değerli varlığı olarak görmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Genel Başvuru Kayseri

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*