Kilis Belediyesi Personel ve Memur Alımı 2023

Kilis Belediyesi Personel ve Memur Alımı

Kilis Belediyesi ‘de çalışmak isteyenlere müjde! Kilis Belediyesi iş başvurusu, iş ilanları ve personel alımı haberleri yazımızda.

Akdeniz ve Güneydoğu bölgelerinin geçişinde konumlanmış, Türkiye’nin sınıra yakın şehirlerinden Kilis, altyapı ve şehir planlama kapsamında projelerini sürdürüyor. Kilis Belediyesi personel ve memur alımları da, 2021 yılında bu projelere binaen arttırılacak gibi görünüyor. Peki siz, Kilis Belediyesi’nde bir çalışan olmak istemez misiniz?

Kilis’te yaşıyorsanız ve iş arıyorsanız, bu yazımızda belediyede nasıl iş bulabileceğinize dair resmi kaynaklardan derlediğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız. Siz de, yazımızı okuyarak açık pozisyonlar, ihtiyaç bulunan kadrolar ve daha pek çok konu hakkında en doğru bilgileri edinebilir, başvurunuzu sunduğumuz yönlendirmeler sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kilis Belediyesi Personel ve Memur Alımı

Hangi Kadrolarda Personel İhtiyacı Var?

Kilis Belediyesi personel ve memur alımları kapsamında, yıl içerisinde pek çok kadro işçi alımı yapmakta, ancak örnekleyecek olursak; başlıca aşağıdaki birkaç kadronun personel ihtiyacı olduğu belirtilebilir.

  • Whatsapp İhbar Hattı, Kilis Belediyesi’nin en yeni projelerinden ve bu projeye dair personel istihdamı, insan kaynakları aracılığıyla gerçekleştiriliyor.
  • Su ve Kanalizasyon İşleri kadrosunda da hem su arızaları hem de kanalizasyon çalışmaları kapsamında, personel, memur alımları yapılmakta.
  • Kültür ve Turizm Müdürlüğü, son dönemde gelişmekte olan şehirlerden biri olan Kilis’te yepyeni projeler sunuyor ve buna binaen personel, memur istihdamı yapılıyor.
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü ise daha temiz ve düzenli bir Kilis için personel istihdamı gerçekleştiren bir diğer kadro.

Personel ve Memurlar için Açık Pozisyonlar

Gelelim açık pozisyonlara. Kilis Belediyesi personel ve memur alımlarında, yukarıdaki kadrolar dahilinde pek çok açık pozisyon sunulmakta ve bunlardan birkaç örneği sizin için sunuyoruz.

  • İhbar Hattı Personeli: Whatsapp İhbar Hattı projesinde çalıştırılmak üzere personel istihdamı yapılmakta ve herhangi bir sınav yeterliliği talep edilmiyor.
  • Temizlik İşçisi: Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından temizlik işçisi açık pozisyonu için de 2021 boyunca pek çok iş ilanı açılıyor.
  • Beden İşçisi: Fen İşleri Dairesi’nin altyapı çalışmalarında çalıştırılmak üzere, beden işçileri de istihdam ediliyor.
  • Gişe Yetkilileri: Kültürel etkinlikler, müzeler ve danışma büroları için gişe yetkilileri aranıyor.
  • Güvenlik Görevlisi: Kilis Belediyesi’nde bir diğer açık pozisyon da güvenlik görevlisi, ancak bu iş için sertifika sahibi olmanız gerekiyor.

Kilis Belediyesi’ne Personel ve Memur Başvuruları Nasıl Yapılıyor?

Türkiye’nin hemen her belediyesinde olduğu gibi, Kilis Belediyesi personel ve memur alımları da İŞKUR aracılığıyla yapılıyor. Hem iş ilanlarını güncel olarak takip etmek hem de iş başvurusu yapmak için, size en yakın kurum şubesine gidebilir ya da iskur.gov.tr üzerinden sisteme kaydolabilirsiniz.

Başvuru Tarihleri ve Bilinmesi Gerekenler

Yıl içerisinde yüzlerce iş ilanı açan Kilis Belediyesi’nde bu ilanların belirli bir başvuru tarihi yok. Bu sebepten, haftada en az bir defa iş ilanlarını İŞKUR üzerinden takip etmenizi ve başvuru gerekliliklerini yerine getirdiğiniz ilanlara başvuru yapmanızı öneriyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*