Lazzoni Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Lazzoni Mobilya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Lazzoni Mobilya’da çalışmak isteyenlere müjde! Lazzoni Mobilya iş ilanları, iş başvurusu, Lazzoni Mobilya personel alımı haberleri yazımızda.

100 yıl önce Artvin’in Arhavi ilçesinde temelleri atılmış olan Lazzoni Mobilya, babadan oğula geçen bir miras olarak bilinmektedir. 100 yıl önce başlayan bu çalışma serüveni günümüzde Lazzoni Mobilya’nın oldukça popüler bir mağazaya dönüşmesini sağlamıştır. Dünya üzerinde ve ülkemizde farklı şehirlerde hizmet vermekte olan bu firma, 2015 yılında Lazzoni Hotel adıyla turizm sektörüne de adım atmıştır.

Lazzoni Mobilya Güncel İş İlanları

Lazzoni Mobilya, günümüzde oldukça popüler ve aynı zamanda kaliteli bir firma olması nedeniyle çalışma alanı konusunda da önemli bir yere sahip olmaktadır. Pek çok birey, Lazzoni Mobilya çatısı altında çalışabilmek için CV hazırlıyor ve ilgili sitelerden başvuru formunu Lazzoni Mobilya web adresine iletiyor.

Lazzoni Mobilya, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir firma olmakla beraber pek çok zaman personel alımı için duyuru yapmaktadır. İnsanlar bu firmanın duyurularında yer alan çalışma alanlarından kendilerine uygun olanı seçerek başvuru yapabilmektedir.

Lazzoni Mobilya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Lazzoni Mobilya ile çalışmak isteyen kişiler, Lazzoni Mobilya web adresinde yer alan İnsan Kaynakları bölümünden ilgili başvuru formunu doldurarak ve CV bırakarak başvuru adımlarını tamamlayabilmektedir. Aynı zamanda eleman.net, kariyer.net gibi ilan sitelerinden de başvuru formuna ulaşmak mümkündür.

Bununla birlikte online başvuru yapmak istemeyen kişiler, Lazzoni Mobilya’nın bölge müdürlüklerine giderek CV bırakabilmektedir. Kişilerin başvuru sonuçları mail adreslerine veya telefon numaralarına mesaj yolu ile bildirilmektedir.

Lazzoni Mobilya İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Lazzoni Mobilya ile çalışmak isteyen kişilerin başvuru yapabilecekleri çalışma alanları aşağıdaki listede sırası ile sıralanmıştır.

  • Üretim/İmalat
  • Satış Elemanı
  • Müşteri İlişkileri

Yukarıda yer alan çalışma alanları hakkında bilinmesi gereken detaylar ise şunlardır:

Üretim/İmalat: Lazzoni Mobilya mağazalarından sergilenen ürünlerin fabrikada yapılması aşamasında bulunmak ve bu ürünleri üretmektir.

Satış Elemanı: Lazzoni Mobilya mağazalarına gelen müşterilere ürünler hakkında bilgi verir ve müşterilerin almak istediği ürünlerin satışını gerçekleştirir.

Müşteri İlişkileri: Müşterilere sağlanan hizmetlerin olumlu veya olumsuz dönütleri ile ilgilenir ve müşterilerin yaşadığı sorunlar hakkında çözüm yolu üretir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*