Lescon İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Lescon İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Lescon’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Lescon bünyesine dahil olup Lescon’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Lescon personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Lescon’ un güncel açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Lescon Türk sermayeli bir spor giyim ve ayakkabı üreticisi olarak Gaziantep’in Nizip ilçesinde 1980 yılında kuruldu. Lescon adını kurulduktan 12 yıl sonra 1992 yılında alarak bu isim altında üretimine devam etti. Şirketin kuruluş yeri farklı olsa da genel merkezi ve fabrikası İstanbul’da yer almaktadır.

İlk olarak sadece plastik enjeksiyon ile ayakkabı üreten Lescon, zaman geçtikçe üretim standartlarını ve ürün yelpazesini geliştirerek spor giyim ürünleri de üretmeye başlamıştır. Manisaspor ve Karabükspor gibi Türk takımlarının da formalarını üreten Lescon yerli ve milli olma özeliği ile dikkat çekmektedir.

Dünya pazarında, spor giyim ve ayakkabı sektöründe diğer büyük markalar ile rekabet ederek müşterilere sundukları kaliteli ürünler ile beklentileri karşılayabilen saygın bir Türk markası olma yolunda emin adımlarla yoluna devam eden Lescon, Türkiye genelinde 40’tan fazla mağazası ile müşterileri ile buluşmaya devam ediyor.

Lescon İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Lescon İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya spor giyim pazarındaki sayılı Türk sermayeli firmalardan olan Lescon, personel alımları için açtığı iş ilanlarını çeşitli kariyer portallarından yayımlamakta. Bu iş ilanlarına kariyer.net veya tr.indeed.com adresleri üzerinden rahatça erişim sağlamanız mümkün.

Bu adreslerden iş başvurusu yapabilmeniz için ise gerekli olan tek şart bir üyelik oluşturmanız. Yukarıdaki kariyer portallarına girdikten sonra sağ yukarıda bulunan Üye Girişi butonuna tıkladığınız zaman mevcut üyeliğiniz ile giriş yapabilir veya alt kısımda bulunan Hemen Üye Ol yazısına tıklayarak rahatça yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik oluşturduktan veya mevcut üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren bir CV’yi sisteme yüklemeniz gerekmekte. CV yüklendikten sonra Lescon ‘un tüm iş ilanlarına ulaşabilir ve size uygun olan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden de mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilir  ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Lescon İş İlanları

Dünya’daki lider spor giyim firmaları ile rekabet eden Lescon, bu rekabeti sadece üretim alanında değil çalışanlarına Dünya standartlarında bir ortam sunmak için de kullanıyor.  Her geçen gün daha fazla eleman alımı gerçekleştirmekte ve halihazırda Dünya genelinde 15.000’den fazla çalışanı bulunuyor.

Kariyer.net İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*