Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Limak Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Limak Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Limak Holding iş ilanları, iş başvurusu, Limak Holding personel alımı haberleri yazımızda.

1976 yılında açılan bir şirketler grubu olan Limak Holding, inşaat sektörü haricinde farklı sektörlerde de bulunmaktadır. Gıda ve hayvancılık, liman ve havalimanı yönetimi, altyapı, enerji, çimento ve turizm alanlarında görülmektedir.

Limak Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Limak Holding Güncel İş İlanları

Limak Holding, bünyesinde şu firmaları da bulundurmaktadır;

  1. Limak İnşaat
  2. Limak Çimento
  3. Limak Tanap
  4. Limak Enerji
  5. Limak Beton

Limak Holding ve şirketleri bünyesinde güncel iş ilanı olursa gerekli ilanlar yapılacaktır. Bu firma kapsamında çalışmak isteyen adayların, hem resmi sitesini, hem de bağlı şirketlerini incelemesi şarttır.

Firma, gerekli durumda ilanlar vermektedir. Adayların her gün kontrol etmesi, son başvuru tarihlerini kaçırmamasında yardımcı olacaktır. Limak Holding, çalışanların her sosyal hakkına önem göstermektedir. Bu çerçevede yemek ve yol gibi sosyal haklar, tatmin edici deredece sağlanır.

Holding kapsamında çok sayıda pozisyon vardır. Bu nedenle koşulları, birbirine göre farklılık gösterebilir. Ancak genel şartları itibariyle oldukça uygun saatlere ve koşullara sahiptir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Grup Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Başvur!
Misafir İlişkileri Temsilcisi Antalya Başvur!
Planlama Şefi İstanbul(Asya) Başvur!
İnsan Kaynakları Memuru Antalya Başvur!
ERP Yazılım Uzmanı Ankara Başvur!
Hakediş ve Metraj Mühendisi İstanbul(Asya) Başvur!
Grup Satış Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Başvur!
Sistem Uzmanı Ankara Başvur!
Teknik Müdür Yardımcısı Antalya Başvur!
Arama Jeoloğu Balıkesir Başvur!
Genel Başvuru İstanbul (Tümü) +26 il daha Başvur!
Internal Auditor Ankara Başvur!
Tax Senior Specialist & Tax Specialist İstanbul(Avr.) Başvur!
Junior Project Development Engineer İstanbul(Avr.) Başvur!
Senior Project Development Engineer İstanbul(Avr.) Başvur!

Limak Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Limak Holding, sitesinde en altta kariyer fırsatları bulundurmaktadır. Buna tıklamak, uygun tüm pozisyonları size gösterecektir. Ayrıca diğer şirketleri takip etmek de fırsatları kaçırmamanızda yardımcı olacaktır. 

Kariyer siteleri, günümüzde çok sayıda firma tarafından kullanılmaktadır. Limak Holding ilerleyen tarihlerde buralarda ilan verirse, hesap açmanız gerekecektir. Kariyer siteleri, kendi içlerinde bir CV oluşturmanıza izin vermektedir. 

Bunu düzgün şekilde doldurmanız şarttır. Hakkınızda verdiğiniz her bilgi doğru olmalıdır. Güncel bir ilan verilmesi ve başvuru yapmanız ardından, şirket özgeçmişi değerlendirecektir. 

Eğer CV’niz, gönderdiğiniz pozisyon ile uyumlu olduğunuzu gösteriyorsa, tarafınızla iletişime geçilerek, bilgi verilecektir.

Limak Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Limak Holding, bünyesinde bulunan şirketler ile çok sayıda sektörde hizmet vermektedir. Zaman içerisinde herhangi bir pozisyonda gereksinim oluşursa, iş duyurusu verilecektir.

Bu nedenle adayların, anlık takipler yapması gerekmektedir. Başvuru tarihlerini kaçırmamak özellikle şarttır. Bunun için hem kariyer siteleri, hem de resmi siteler incelenmelidir. Ancak ilanlara aceleyle başvurmadan, okunmalıdır. Gönderdiğiniz CV, pozisyonla uyumlu olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*