Loft İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Loft İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Lotf’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Loft bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Loft personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Loft’un açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Temelleri sadece 15 kişinin çalıştığı bir konfeksiyon atölyesinde 1983 yılında atılan Eroğlu Holding’e dayanan Loft, 1990’lardan itibaren genç müşterilerine hizmet veriyor. Artık bir ikon olan Loft’un kendine özgü yarattığı buz mavisi renk ve çift dikişli jean tasarımları ile efsaneleşmiş markalar arasında yer almaktadır.

Türkiye ve Mısır’da bulunan büyük fabrikaları ile yılda 23 milyon giysi üretim kapasitesi ile Türk tekstil ihracatında ilk sırada yer alan Eroğlu Holding’in bir markası olan Loft, arkasındaki bu güç ile toplam 82 mağaza ve 300 satış noktası ile güçlü ilerlemesine devam ediyor.

Loft İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Loft İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Loft iş alımları yapacağı zaman ilanları kariyer.net üzerinden yayımlamaktadır. Kariyer.net adresi dışında kendi resmi web sitesi olan loft.com.tr adresi üzerinden de alım gerçekleştirmektedir. Kariyer.net üzerinden, güncel CV’nizi yükleyerek çok rahat bir şekilde mevcut pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Resmî sitesi olan loft.com.tr adresi üzerinden ise, siteye giriş yaptıktan sonra sol en alt kısımda bulunan Kariyer sekmesine tıklayarak Loft bünyesinde kariyer fırsatları için ilk adımı atabilirsiniz.

Ya da dillerseniz aşağıdaki linklerden mevcut iş ilanlarını kolayca görüntüleyebilir ve size uygun olanlara tıklayarak iş ilanının sayfasına ulaşabilirsiniz.

Loft İş İlanları

İnsan kaynakların, markasının gelecek planlarına yön veren önemli bir parçası olarak göre Loft bu bağlamda Dünya standartlarına uygun politikalar üretmektedir. Kurumun başarısı için çalışana değer vermenin önemini bilen Loft, stratejilerini de bu yönde oluşturmaktadır. Çalışanına sağladığı olanakları, global rakipleri arasındaki gelişmeleri takip ederek sürekli geliştiren Loft, rahat ve güvenilir bir çalışma ortamı sunuyor.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Loft insan kaynakları politikasını okumak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*