Makine ve Kimya Endüstrisi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Makine ve Kimya Endüstrisi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Makine ve Kimya Endüstrisi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Makine ve Kimya Endüstrisi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Makine ve Kimya Endüstrisi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Makine ve Kimya Endüstrisi’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

15 Mart 1950 tarihinde kamu iktisadi teşebbüsü olarak TSK’nın her türlü silah ve cephane ihtiyacını karşılamak amacı ile Millî Savunma Bakanlığı tarafından kurulmuştur. 2021 Tarihinde 7330 sayılı Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi Hakkında kanun ile anonim şirketine dönüştürülmüştür.

40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren kurumun 2020 karı yaklaşık 1 Milyar Türk lirasıdır. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Makine ve Kimya Endüstrisi yaklaşık 5.466 çalışanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Makine ve Kimya Endüstrisi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Makine ve Kimya Endüstrisi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

3 Temmuz 2021 itibari ile özel şirket statüsü kazanan Makine ve Kimya Endüstrisi personel alımlarını kendi bünyesi üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu tarihten önce 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu üzerinden personel alımı gerçekleştiren Makine ve Kimya Endüstrisi, anonim şirket statüsü kazandıktan sonra kendi kariyer.net sayfasını açmış ve ilanlarını yayımlayama başlamıştır.

Bu bağlamda hali hazırda bir kariyer.net üyeliğiniz yok ise bir üyelik oluşturarak Makine ve Kimya Endüstrisi’nin iş ilanlarını görüntüleyip kolayca iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Makine ve Kimya Endüstrisi İş İlanları

Özel şirket statüsü kazanmasının ardından artık personel alımlarını devlet kanunları üzerinden değil, kendi çatısı altından gerçekleştirecek olan Makine ve Kimya Endüstrisi bu bağlamda önümüzdeki aylarda sıkça personel alımı gerçekleştirecek.

Bu iş ilanlarını kariyer portalları üzerinden yayımlayacak olan Makine ve Kimya Endüstrisi’nin iş ilanlarını kaçırmamak ve gelişmelerden haberdar olmak için siz de aralıklı olarak sitemizi kontrol edebilirsiniz.

Makine ve Kimya Endüstrisi iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*