Makro Market İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Makro Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Makro Market’te çalışmak isteyenlere müjde! Makro Market iş ilanları, iş başvurusu, Makro Market personel alımı haberleri yazımızda.

Makro Market zincirleri 1991 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir. İlk kez başkent Ankara’da kurulan Makro Market, birden fazla ortak tarafından yönetilen bir zincir olsa da hisse fazlalığı ve kuruculuk ünvanı Şeref Songör’e aittir. Makro Market’in tam 13 şehirde 192 tane şubesi bulunmaktadır. Ancak 2017 yılında mali sıkıntılar yaşayan Makro Market konkordato yoluna girmeye karar vermiştir.

Makro Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Makro Market İş İlanları

Makro Market’te çalışmak için iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Makro Market’in güncel adresine girerek başvuru formu doldurmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda istediğiniz pozisyona başvurabilmek için; kariyer.net gibi sitelere de göz atabilirsiniz. 

Bu siteler üzerinden yapacağınız başvuruların hepsi, Makro Market yetkililerine derhal ulaştırılacaktır. İlanlar yetkililer tarafından yayımlandığı için, başvurularınız da otomatik olarak, ilk onlar tarafından görüntülenecek ve değerlendirme sürecine tabi tutulacaktır.

Makro market başvurularınızı hem markete giderek yüz yüze form doldurarak yapabilir hem de internet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak söz konusu markete çok fazla talep olduğu için, iş ilanlarını sık sık takip etmenizde de fayda vardır.

Makro Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer başvurunuzu yüz yüze yapmak istiyorsanız, size verilecek formdaki tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve yetkililere teslim etmeniz gerekir.

Ancak internet sitesi üzerinden başvuruda bulunacaksanız, kendinize ait bir özgeçmişiniz olması gerekir. Eğer bilgilerinizi içeren bil belgeniz yoksa, kariyer.net gibi sitelerden kendinize özgeçmiş hazırlamanız ve başvurularınızı yaparken bu belgeleri kullanmanız da mümkün olacaktır.

Gerekli belgelerinizi yetkililere gönderdikten sonra, başvurduğunuz pozisyonun niteliklerine uygun olup olmadığınız araştırılacaktır. Eğer çalışmaya uygun görülürseniz, Makro Market yetkilileri, e-posta ya da telefon numarasıyla size ulaşacaktır.

Makro Market İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

  • Depo Personelleri
  • Tezgâh Görevlileri
  • Reyon görevlileri
  • Temizlik sorumluları
  • Satın alma personelleri
  • Bilgi işlem
  • Kasiyer Görevlileri olarak belirlenmiştir.

Eğer çalışma şartlarına ve saatlerine uyum sağlayabiliyorsanız, gerekli kriterleri karşılamanız durumunda yukarıda belirtilen pozisyonlardan herhangi birine başvuruda bulunmanız mümkün olacaktır. Makro Market maaşları ise; hangi pozisyonda çalışacağınıza göre değişiklik göstermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*