Medicana Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Medicana Sağlık Grubu İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Medicana Sağlık Grubu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Medicana Sağlık Grubu bünyesine dahil olup Medicana Sağlık Grubu’na iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Medicana Sağlık Grubu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Medicana Sağlık Grubu’nun açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1992 yılında hizmet vermeye başlayan Medicana Sağlık Grubu, ilk hastanesini İstanbul. Avcılar’da 1995 yılında açmıştır.

Deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile tüm hastalarına üstün hizmet verme misyonu edinmiş Medicana Sağlık Grubu, Ülkemiz genelinde 7 ilde toplam 14 hastanesi ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Birçok sağlık branşında müşterilerine en teknolojik ekipmanlar ile üstün tanı ve tedavi olanağı sunan Medicana Sağlık Grubu, yılda 2.5 milyonu aşkın hastaya Dünya standartlarında sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Medicana Sağlık Grubu İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Medicana Sağlık Grubu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından biri olan kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştiren Medicana Sağlık Grubu, genel merkez ve hastanelerinin ihtiyaçları doğrultusunda iş ilanları yayımlamaktadır.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer daha önceden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden kolayca üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde tamamladıktan sonra güncel bir özgeçmiş kullanarak Medicana Sağlık Grubu’nda kolayca kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek olarak Medicana Sağlık Grubu, resmî web adresinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfasından da iş ilanları yayımlamaktadır.  Bu adresi sürekli olarak takip ederek sürekli olarak güncellenen iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları aşağıda bulunan tablo ve linkleri kullanarak inceleyebilirsiniz.

Medicana Sağlık Grubu İş İlanları

Kurumsal kimliği ile özellikle resmi web adresi üzerinden güncel olarak iş ilanları yayımlayan Medicana Sağlık Grubu bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak için, yukarıda verilen adresleri ve sitemizi takip edebilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Depo Görevlisi İstanbul (Tümü) +6 il daha Başvur!
Hemşire İstanbul (Tümü) +6 il daha Başvur!
Genel Başvuru İstanbul (Tümü) +6 il daha Başvur!
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Başvur!
Organ Nakli Hemşiresi İstanbul (Tümü) +6 il daha Başvur!
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul (Tümü) +6 il daha Başvur!
Medicana Sağlık Grubu iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*