Mitaş Group İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Mitaş Group iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Yolculuğuna 1955 yılında Mitaş Madeni İnşaat ile başlayan şirket, günümüzde enerji sektörü başta olmaz üzere telekomünikasyon, aydınlatma, kimya ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren global bir markadır.

Ankara merkezli olarak hizmet veren şirket,  Dünya’da 5 kıta ve 135’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.  4 ayrı lokasyonda bulunan 7 fabrikası ve toplamda 2.400’den fazla nitelikli çalışanı ile sektöründe Dünya’nın lider üreticilerinden birisi olan Mitaş aynı zamanda Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içerisinde 299. sektörler bazda ise 25. sıradadır.

Bu bağlamda ülkemizin en büyük firmalarından birisi olan şirket, birçok kariyer fırsatını da bünyesinde barındırmaktadır.

Mitaş Group İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Mitaş Group İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya çapında projeler sunan bir mühendislik, tedarik ve inşaat şirketinde çalışma şansı yakalamak için yapılması gerekenler çok basit. Mitaş,  personel alımlarını resmi web adresi üzerinden ve kariyer portalları aracılığı ile yayınladığı ilanlar aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda kariyer.net ve resmî web adresini kullanarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük kariyer platformu olan kariyer.net adresinden Şirket’in güncel olarak yayında olan tüm ilanlarını görebilir ve sizin için en uygun olanlarına kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Siteye giriş sağladıktan sonra eğer güncel olarak bir üyeliğiniz bulunmuyorsa bir üyelik oluşturmalısınız.

Bunun için sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol seçeneğine tıklamanız yeterli. Yeni oluşturduğunuz üyeliğin ardından güncel bilgi ve şimdiye kadarki tüm iş deneyimlerinizi içeren biz özgeçmişi bu hesaba yüklemelisiniz. Bu işlemlerin ardından iş başvurusu yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise Mitaş’ın direkt olarak resmi web adresinde yayımladığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak. Yazımızın devamında bulabileceğiniz link ile kolayca bu siteye ulaşabilirsiniz.

Şirketin tüm şehirlerde yayımladığı iş ilanları sürekli olarak bu sitede güncel tutulmaktadır. Bu bağlamda şirketin resmi web adresini sürekli olarak takip etmek kariyer fırsatı yakalama şansını arttırmaktadır.

Aşağıda sizler için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanarak Mitaş bünyesinde yer alan 10’dan fazla ilanı kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Mitaş Group İş İlanları

Ülkemizdeki diğer tüm büyük şirketler gibi Mitaş Group’da insan kaynakları sayfası aracılığı ile personel alımı gerçekleştirmekte, ek olarak çalışanlarına ve adaylara sunduğu tüm olanakları açık bir şekilde anlatmaktadır.

Bu sebeple firmanın Kariyer sayfasını ziyaret ederek resmi sitede yayımlanan en güncel iş ilanlarına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirket ile ilgili en güncel ilanları ve başvuru platformlarını takip etmek için sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.