MMK Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

MMK Metalurji’de çalışmak isteyenlere müjde! MMK Metalurji iş ilanları, iş başvurusu, MMK Metalurji personel alımı haberleri yazımızda.

Hatay Dörtyol’da temelleri atılan ilk fabrikasıyla birlikte çelik üretimi faaliyetlerine başlayan MMK Metalurji, Magnitogorsk Iron and Steel Works (MMK) tarafından kurulmuş bir firmadır. Rusya’da Magnitogorsk şehrinde bulunan bir demir çelik şirketinin Türkiye’ye gerçekleştirdiği yatırımları sayesinde yıllık yaklaşık 3 Milyar Dolar ciro elde eden firma, Dünya’da bulunan sayılı çelik fabrikaları arasındaki yerini almıştır. 

MMK Metalurji İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

MMK Metalurji İş İlanları

Hemen hemen her sektör alanında oldukça yoğun olarak kullanılan çeliğe olan rağbet her geçen gün katlanarak artmaya da devam etmektedir. Yaklaşık 500 hektarlık alandaki fabrikası ve merkez binaları ile iç ihtiyacı karşılamanın yanı sıra Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine de ihracatlar gerçekleştirmektedir. Sağladığı geniş istihdam olanaklarıyla pek çok kişinin de sıkı takip ettiği bir firma olan MMK Metalurji, istihdam ettiği kişilere sunduğu avantajlarıyla da oldukça güçlü ve güvenilir bir firma olarak sektöründe adından sıklıkla söz ettirmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Müşteri Teknik Hizmetler Uzmanı Hatay
2 Genel Başvuru İstanbul(Asya) +2 il daha
3 Müşteri Teknik Hizmetler Uzmanı İstanbul(Asya)

Nasıl Başvurulur? 

MMK Metalurji bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin, firmanın kendi resmi internet sayfası olan https://mmkturkey.com.tr/ linkine girerek, açılan sayfadaki “Kariyer” butonunu seçmeleri gerekmektedir. Yeni açılan sayfanın en sonunda bulunan “İş Başvurusu” başlığı altındaki linke tıklanarak açık iş ilanları sayfasına geçiş yapılmaktadır. Bu sayfada bulunan ilanlardan kişilere uygun ilan yoksa “Genel Başvuru” iş ilanı doldurularak firmanın uygun olan ilanlarda kendileri ile iletişime geçmeleri sağlanabilmektedir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • İç Denetim Sorumlusu: Şirketin farklı departmanlarında yasal kurallar başta olmak üzere şirket kurallarının uygulanmasını sağlamak için çalışan kişilerdir.
  • Kaynak Mühendisi: Üretim esnasında gerekli olan kaynak işlemleri için projeler hazırlayan ve bu projeleri uygulayan bireylerdir. 
  • Üretim Elemanı: Firmanın bünyesinde ürettiği hizmeti hem kalite standartlarına hem de ilgili standartlara göre üretilmesini sağlarken, makinelerin ve ekipmanların düzenli üretim faaliyetlerinin devam etmesini sağlayan kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: İş alımı gerçekleştirilecek pozisyona göre değişmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler:  Hatay, Kocaeli, İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir