Morfose İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Morfose İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Morfose’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Morfose bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Morfose personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’de %100 yerli sermaye ile kurulan Morfose 1981 yılında İstanbul Silivri’de 30.000 m2 entegre üretim tesisinde ürünlerini üretmektedir. Morfose Avrupa Kozmetik Regülasyonuna uygun ürünlerin üretimini yapmaktadır. Sadece Türkiye’de olmayıp Cezayir, İngiltere, ABD gibi ülkelerde de aktif olarak üretim tesisleri ve merkezleri bulunmaktadır. Morfose dünya geneli ticaretini gerçekleştirmektedir.

Morfose İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Morfose İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Morfose işe alımlarda adayların becerilerini analiz edip doğru pozisyona yerleştirmeyi hedeflemektedir. Morfose personel alımı ihtiyacını online kariyer sayfalarında ilan verdikleri pozisyonlardan gerçekleştirmektedir. İşe alınacak adaylara çeşitli mülakat yöntemlerinden sonra adayın uygunluğuna göre işe alım gerçekleştirilmektedir. Kariyer.net üzerinden Morfose iş başvurusu yapmak mümkündür.

  • Kariyer.net açılır,
  • Üyelik girişleri tamamlanır,
  • Arama motoruna ‘Morfose’ yazılır,
  • Size en uygun olan pozisyona başvuru yapılır

Morfose İş İlanları

Morfose iş ilanlarını yayınlarken öncelikle ihtiyaçları dahilinde işe alım yapmayı hedeflerler. Morfose iş ilanlarını resmi web sitesinden ve çeşitli kariyer sitelerinden yayınlamaktadır. Morfore iş başvurusu yapmadan önce Morfose’nin iş ilanı yayınlamış olması gerekmektedir. Yoksa iş başvurusu yapılamaz veya Morfose aktif iş ilanı yayınlayana kadar beklenir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Tartım Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Ticari Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Başvur!
Depo Sevkiyat Elemanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Başvur!

Morfose İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

  • Grafik Tasarım Uzmanı: Ürünleri tasarlarken planlanan özelliklere göre hazırlamak, pazarlama parametrelerine uygun şekilde  tasarım çalışmalarını hazırlamak.
  • İhracat Operasyon Sorumlusu: İhraç edilecek ürünlerin süreçlerini planlamak, koordine ve takip etmek. Sipariş sisteme düştüğü andan varması gereken noktaya kadar olan süreçlerin takibini yapmak.
  • İdari İşler Uzmanı: İdari işlerin faaliyet raporlarını hazırlamak ve sunmak. İdari görevlerini yürütmek üzere iş planlarını oluşturmak.
  • İhracat Uzmanı: Üzerinde çalışılan bölgenin potansiyel müşterilerini araştırmak, tespit etmek ve genişletmek. Sorumlu olduğu bölgedeki satışları arttırmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*