Mudo İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Mudo İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Mudo ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Mudo iş başvurusu, iş ilanları ve personel alımı haberleri yazımızda.

Mudo A.Ş hazır giyim ve dekorasyon perakendeciliği sektöründe hizmet vermekte olan İstanbul merkezli bir Türk firmasıdır. 1964 yılında sadece 12 metrekarelik bir dükkânda sektöre giriş yapan Mudo şu an itibari ile Türkiye ve çeşitli ülkelerde 130’tan fazla mağazası ile hizmet vermektedir.

Adını kurucularının isimlerinin ilk iki harfinin birleşmesinden almaktadır. Kurulduğu yıllarda sadece hediyelik eşya, plak ve t-shirt satışı yapan Mudo, Dünya genelindeki dekorasyon trendlerini takip edip ülkemize taşıyarak kuruluşundan 4 yıl sonra ilk mağazasını açma başarasını göstermiştir.

Her zaman yeniliklerin ve ilklerin takipçisi olan Mudo 2007 yılında e-ticaret alanına da girerek bu alanda da ilklerin arasındadır.

Mudo İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Mudo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hazır giyim ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren Mudo’da çalışmak firmanın çeşitli kaynaklardan personel alımı yapması sebebi ile oldukça kolay. Mudo personel alımlarını resmi sitesi mudo.com.tr adresinden veya kariyer.net ve secretcv.com gibi kariyer portalları üzerinden gerçekleştirmekte.

Kariyer.net ve secretcv.com gibi adresler üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken kariyer.net için sitede sağ üst tarafta bulunan Üye Girişi yazısına tıklamak ve mevcut üyeliğiniz ile giriş yapmak. Eğer hazır olarak bir üyeliğiniz bulunmuyor ise üye girişi yazısına tıkladıktan sonra açılan Hemen Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik oluşturabilirsiniz.

Secretcv.com üzerinden başvuru yapmak için ise yine sağ yukarıda bulunan Aday Girişi yazısına tıklamak ve açılan pencereden üyelik oluşturmak veya mevcut üyeliğiniz ile giriş yapmak. Her iki siteye de giriş yaptıktan sonra güncel bir CV yüklemeniz ve bu CV ile iş başvurusunda bulunmanız gerekiyor.

Mudo’nun resmî sitesinden başvuruda bulunmak için ise resmi sitenin en alt kısmında bulunan Kurumsal sekmesi altındaki İnsan Kaynakları yazısına tıklamanız ve ardından İK Başvuru seçeneğini seçmeniz gerekmekte. Mudo.com.tr adresi üzerinden yapılan başvurular ONLİNE olarak değerlendirilir.

Aşağıdaki linklerden de mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilir  ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mudo İş Başvuru Formu

Yukarıda size uygun bir pozisyon bulamadıysanız üzülmeyin. Mudo’nun resmi web sitesinde bulunan iş ilanlarını görüntüleyip size uygun bir pozisyon bulabilirsiniz. Firmanın resmi web sitesinde bulunan iş başvuru formuna ve ilanlara ulaşmak için tıklayın.

Mudo İş İlanları

Daima güncel kalmak ve müşterilerin yalnızca şu anki değil gelecekte de ne istediklerine odaklanmak gibi bir misyon belirlemiş olan Mudo, çalışanlarına daima kendini geliştirmeyi öğretiyor. Takım çalışması, çözüm odaklılık ve adanmışlık gibi birçok değere sahip kurumsal Mudo yapısı kariyer hedefi olan adaylar için mükemmel bir fırsat.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Asistan Grafik Tasarımcı İstanbul Başvur
Personel Ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul Başvur
Concept-Depo Şef Yardımcısı İstanbul Başvur
Concept-Depo Personeli İstanbul Başvur
Stüdyo Personeli İstanbul Başvur
Adapazarı Agora Store – Mağaza Satış Danışmanı … Sakarya Başvur
Gebze Center City – Mağaza Satış Danışmanı Ve K… Kocaeli Başvur
Nautilus Concept – Mağaza Satış Danışmanı Ve Ka… İstanbul Başvur
Mağaza Satış Danışmanı Ve Kasiyer-Nautilus Store İstanbul Başvur
Göztepe Optimum Concept Mağaza Satış Danışmanı … İstanbul Başvur
Mağaza Müdürü-İstanbul İstanbul Başvur
Mağaza Kategori Yöneticisi-İstanbul İstanbul Başvur
Merkez İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul Başvur
İnsan Kaynakları Raporlama & Analiz Uzmanı İstanbul Başvur
Merkez İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul Başvur
E-Ticaret Analitik ve Raporlama Uzmanı İstanbul Başvur
Personel & Özlük İşleri Uzmanı İstanbul Başvur
E-Ticaret Satış & Raporlama Uzmanı İstanbul Başvur
Concept-Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul Başvur
Sistem Destek Uzman Yardımcısı İstanbul Başvur

Daha fazla Mudo iş ilanı için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*