Netlog Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Netlog Lojistik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Netlog Lojistik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Netlog Lojistik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Netlog Lojistiğin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yüzde yüz yerli sermaye ile 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik, tekstil, moda, perakende ve ilaç gibi sektörlerde müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Yaratmış olduğu yenilikçi ve teknolojik lojistik çözümleri ile sektörde fark yaratan Netlog Lojistik, müşterilerine sağladığı hizmet ile alanında çok sayıda ilki gerçekleştirmiş, faaliyet gösterdiği sektörlerin büyümesinde rol oynamıştır.

Ülkemizde ve uluslararası lojistik sektöründe 18 şirketi ile faaliyet gösteren Netlog Lojistik, 29 farklı milletten 12.000’in üzerindeki çalışan sayısı ile 3 kıtada toplam 9 ülkede çalışmalarına devam etmektedir.

Netlog Lojistik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Netlog Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde bulunan en aktif ve bilinen kariyer portalı olan kariyer.net adresinden yayımladığı ilanlar aracılığı ile personel alımını gerçekleştiren Netlog Lojistik, firma ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak güncel iş ilanları yayımlamaktadır.

Netlog Lojistiğin kariyer.net sayfasında bulunan 40’a yakın iş ilanına başvuruda bulunmak için yapmanız gereken çok basit. İlk olarak daha önceden oluşturmadıysanız bir adet üye hesabı oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden kolayca üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve deneyimlerinizin yer aldığı bir özgeçmiş kullanarak Netlog Lojistiğin tüm ilanlarına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Personel adaylarına çok sayıda işe alım alternatifi sunan Netlog Lojistik, bu bağlamda resmî web adresi olan netloglogistics.com/kurumsal/kariyer/ üzerinden de personel alımı gerçekleştirmektedir.

Firmanın insan kaynakları adresi olan bu sayfada işe alım süreci ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilir ve sitenin alt kısmında buluna Hemen Başvur seçeneğine tıklayarak açılan İş başvuru formu aracılığı ile kolay bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Son olarak ülkemizde hızlı bir şekilde popülarite kazanan LinkedLn üzerinden de personel alımları yapılmaktadır. Firmanın resmi LikedLn profiline bu linkten ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada firma ile ilgili tüm ilgileri görebilir, dilerseniz platforma üye olduktan sonra iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan 40’a yakın iş ilanını kolayca incelemek için aşağıda bulunan tablo ve linkleri inceleyebilirsiniz.

Netlog Lojistik İş İlanları

Alanında lider bir marka olması sebebiyle gün geçtikçe büyüyerek daha çok müşteriye ulaşan Netlog Lojistik, bu bağlamda hız kesmeden personel alımlarına devam etmektedir. Netlog Lojistiğin personel alımı yaptığı platformları ve güncel iş ilanlarını kolayca takip etmek için aralıklı olarak sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi İstanbul Başvur
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ankara Başvur
Yazılım Uzmanı İstanbul Başvur
Helpdesk Uzmanı İstanbul Başvur
Toplam Kalite Yönetimi Süreç Müdürü İstanbul Başvur
İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul Başvur
İthalat Operasyon Sorumlusu İstanbul Başvur
İthalat Operasyon Uzmanı İstanbul Başvur
Deniz Yolu Operasyon Uzmanı İzmir Başvur
Operasyon Uzmanı İstanbul Başvur
Ücret ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul Başvur
Müşteri Hizmetleri Sorumlusu İstanbul Başvur
Müşteri Temsilcisi Trabzon Başvur
Soğutma Teknisyeni İstanbul Başvur
Muhasebe Yöneticisi İstanbul Başvur
Muhasebe Sorumlusu İstanbul Başvur
Muhasebe Sorumlusu İstanbul Başvur
Genel Muhasebe Sorumlusu İstanbul Başvur
Reachtruck Operatörü Kocaeli Başvur
Fiyatlandırma Uzmanı İstanbul Başvur

Daha fazla Netlog Lojistik iş ilanı için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.