Norm Cıvata İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Norm Cıvata İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Norm Cıvata iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1973 yılında sadece çift vuruşlu bir set makine ile ilk cıvatasını üreten şirket, kısa zamanda kazandığı başarıları ile 1994 yılında şu an hala faaliyette bulunduğu yer olan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki yeni ve modern tesisini kurmuştur.

Ülkemizde bulunan neredeyse tüm otomotiv firmalarının direkt montaj hatlarına malzeme veren Norm Cıvata aynı zamanda Ford, FIT, ve John Deer gibi Dünya’nın en büyük firmalarının da global cıvata tedarikçisidir.

Türkiye’nin en büyük cıvata üreticisi olan şirket, yıllık 40.000 tondan fazla olan üretiminin yaklaşık %40’ını başta Almanya olmak üzere çeşitli ülkelere ihraç etmektedir.

Makine yatırımına verdiği önem ile sürekli olarak üretim hattını modern tutmayı başaran şirket, her geçen gün ürün gamını genişletmiş ve Türkiye’deki en başarılı ilk üç firmadan biri seçilmiştir.

Norm Cıvata İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Norm Cıvata İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gün geçtikçe daha çok müşteriye kusursuz ürün tedarik etme misyonu ile yetişmiş insan kaynağına yaptığı yatırımlarına devam etmekte olan Norm Cıvata,  bu bağlamda tüm iş başvurularını kariyer.net adresi üzerinden kabul etmektedir.

Norm’un kariyer.net adresinde yayımlanan tüm iş ilanlarına hızlı ve kolay bir şekilde başvuruda bulunmak için iki basit adım bulunmakta.

Bu adımlardan ilki eğer daha önceden oluşturmadıysanız yeni bir üyelik oluşturmak. İkinci ve en önemli adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra ise güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek, tüm iş başvuruları bu özgeçmiş ile sağlandığı için işe alım sürecinize direkt olarak etki etmektedir.

Siteye üye olmak için ise ilk olarak sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayın ve bilgilerinizi girerek üyelik işlemlerini tamamlayın. Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden çok daha rahat bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi kullanarak tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarını, sitemizden ayrılmadan incelemek isterseniz aşağıda sizler için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanarak rahat bir şekilde tüm iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Norm Cıvata İş İlanları

Yetişmiş ve kaliteli insan gücüne büyük önem veren şirket, bu bağlamda adaylara detaylı  ve oldukça adil bir işe alım süreci sunmaktadır.

Firmanın İnsan kaynakları sayfasını ziyaret ederek, işe alım süreci başta olmak üzere firmanın adaylara ve çalışanlarına sağladığı tüm olanak ve fırsatları inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda yüksek lisans, doktora ve mesleki eğitim programları gibi çok sayıda olanağın sunulduğu bu sayfayı takip etmeyi unutmayın.

Norm Cıvatanın en güncel iş ilanlarını ve başvuru bilgilerini sitemiz aracılığı ile kolay bir şekilde takip edebilir, hayalinizdeki kariyer fırsatını bizim sayemizde yakalayabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kalite Mühendisi İzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*