Nova Med İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Nova Med’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Nova Med bünyesine dahil olup Nova Med iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Nova Med personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Nova Med’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tüm Dünya’da kronik böbrek yetmezliği olan bireyler için kaliteli ve teknolojik ürün ve hizmet sağlayıcısı olan Nova Med Fresenius Medical Care çatısı altında 2000 yılından bu yana Antalya Serbest Bölge’de faaliyet göstermektedir.

Dünya genelinde düzenli olarak diyaliz tedavisi gören 3 milyon hastanın hayatını kolaylaştıran Nova Med tüm dünyadaki diyaliz makinelerinde kullanılan Kan Setleri ve diğer tıbbi sarf malzemelerini üretmekte. Tüm Dünya’da fark yaratan bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Nova Med, ülkemizden tüm Dünya’ya teknoloji ihraç ediyor.

Nova Med İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Nova Med İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından biri olan kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştiren Nova Med, genel merkez ve hastanelerinin ihtiyaçları doğrultusunda iş ilanları yayımlamaktadır.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer daha önceden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden isim, soy isim ve e-mail adresi gibi bilgileri girerek kolayca üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde tamamladıktan sonra güncel bilgilerini içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmiş kullanarak Nova Med’de kolayca kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları aşağıda bulunan tablo ve linkleri kullanarak inceleyebilirsiniz.

Nova Med İş İlanları

Nova Med’de çalışarak birçok insanın hayatına dokunma şansı yakalayabilirsiniz. Firmanın İletişim sayasında bulunan bilgiler aracılığı ile firmaya ulaşabilir, dilerseniz ik@novamedgmbh.com.tr adresine Özgeçmişinizi mail atarak genel başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm ilanları güncel olarak takip etmek ve başvuru koşullarından haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Laboratuvar Teknisyeni Antalya Başvur!
Legal Counsel/ Advisor Antalya Başvur!
Üretim Elemanı Antalya Başvur!

3 Yorumlar “Nova Med İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.