Odeabank İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

Odeabank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Odeabank iş ilanları, iş başvurusu, Odeabank personel alımı haberleri yazımızda.

Odeabank, 2012 tarihinden beri ülkemizde hizmet veren bir bankacılık şirketidir. Yalnızca bireysel değil, kurumsal, KOBİ, ticari bankacılık sistemlerini de bünyesinde bulunduran Odeabank, Türkiye sınırları içerisinde 40’ı aşkın şubeye sahiptir. 1.500’ten fazla çalışanı ile hizmet sunan Odeabank, gerekli olduğu takdirde personel alımı gerçekleştirmektedir. 

Odeabank Güncel İş İlanları

Odeabank bünyesine katılarak hizmet vermek isteyen bireyler, internetin gücünden faydalanarak araştırmalar yapabilmektedir. Odeabank kariyer portalı, açıkta bir pozisyon olmasa bile iş başvurusunda bulunabilmenizi sağlamaktadır. Odeabank’ta çalışmak isteyen bireylerde deneyimli olma, ekip çalışmasına yatkınlık, güler yüz, iyi bir eğitime sahip olma gibi temel şartlar aranmaktadır. Her departman için ise istenen sorumlulukları yerine getirebilecek olan bireyler, personel olmaya hak kazanabilmektedir. 

Odeabank güncel iş ilanları için kariyer sayfalarına göz atabilmeniz mümkündür. Kariyer ilan siteleri, Odeabank da dâhil olmak üzere pek çok firmanın ilanlarını paylaşmaktadır. Düzenli olarak ilanları takip ederek kendinize uygun pozisyon ya da pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Odeabank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank iş başvurusu yapabilmek için kariyer sitelerine ya da Odeabank internet sitesine üye olmanız gerekmektedir. Belirtilen iki yöntemden dilediğinizi seçerek CV gönderimi yapabilmeniz mümkündür. Odeabank için yapılan her tür iş başvurusu, uzman insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenmektedir.  

Odeabank insan kaynakları tarafından değerlendirilen başvurular içerisinde sizin CV’niz pozisyon için uygun görülürse, yetkililer CV’nize ekli olan iletişim seçeneklerini kullanarak sizi bilgilendirecektir. 

Odeabank İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar 

Odeabank bünyesinde herhangi bir personel eksiği olduğu takdirde iş alımları başlamaktadır. İş alımları başladığı zaman başvuru yapılabilecek bazı pozisyonlar aşağıda belirtilmektedir. 

Saha Satış Danışmanı: Bu pozisyonda çalışacak olan bireyler, potansiyel müşteriler ile iletişim kurmaktadır. 

Gişe Yetkilisi: Odeabank şubelerine gelen müşteriler ile ilgilenen personellerdir.

Müşteri Temsilcisi: Nakit ve kart işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan müşteri temsilcileri bireysel işlemlerin yapılmasından sorumludur. 

Müşteri Hizmetleri: Telefon, mesajlaşma gibi yöntemler ya da kuruma ibrazlarda müşterileri bilgilendiren personellere verilen addır.

Güvenlik Görevlisi: Şubelerdeki güvenliğin sağlanmasını sağlayan güvenlik görevlileri; müşteri, çalışan ya da şubede bulunan kasaların güvende kalmasında rol oynamaktadır. 

2 Comments on “Odeabank İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021”

  1. Merhaba eşimin iş nedeniyle şehir değişikliği yaptık ben yuksel proje ads yönetim kat ıkram gorevlısı olarak buyuk üstü düzeylere servis yapıyorum bu ay son ayrılıyorum bodruma yerleşiyoruz ıs arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir