Onur Air İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Onur Air’de çalışmak isteyenlere müjde! Onur Air iş ilanları, iş başvurusu, Onur Air personel alımı haberleri yazımızda.

Tam adıyla Onur Havayolları Taşımacılık A.Ş. olarak bilinen Onur Air, 14 Nisan 1992 yılında kurulmuş ve kurulduğu tarihten yalnızca iki gün sonra ilk uçuşu ile hizmet vermeye başlamıştır.

Başlarda tek uçak ile hizmet vermekte olan Onur Air, kısa süre içerisinde uçak sayısını artırmış ve kendisini geliştirmiştir. Günümüzde pek çok insanın seyahat sırasında tercih etmiş olduğu bu havayolları firması, 1500’den fazla personele ve 30 uçağa sahiptir.

Onur Air İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Onur Air Güncel İş İlanları

Onur Air, havayolu sektörü içerisinde bilinen bir firma olmakla birlikte pek çok kişi tarafından tercih edilen bir isim haline gelmiştir. Bununla birlikte bu firmanın bünyesinde görev almak isteyen kişi sayısı da oldukça fazladır.

Onur Air gelişmekte olan bir isim olduğu için personel alımı yapmaya devam etmektedir. Yılın belli zamanlarında ihtiyaç duyulan alana göre iş ilanı yayınlayan bu firma, başvuruların yalnızca çok az bir kısmını onaylamaktadır. Bu da Onur Air’in kaliteli çalışanlar ile hizmet vermeyi tercih ettiği anlamına gelmektedir.

Onur Air İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Onur Air bünyesinde çalışmak isteyen bireylerin öncelikle firma ve çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Kişilerin ihtiyaç duyduğu bu bilgiler, Onur Air resmi web sitesinde ve çeşitli kariyer sitelerinde yer almaktadır.

Onur Air firması ile çalışma isteyen kişiler, Onur Air resmi web sitesinde yer alan İnsan Kaynakları bölümündeki başvuru formunu doldurmalıdır. Tamamlanan başvuru formu tekrar siteye iletilmeli ve başvuru sonucu beklenmelidir. Onur Air yetkilileri kısa süre içerisinde sonucu adaylara duyurmaktadır.

Onur Air İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Onur Air çatısı altında görev almak isteyen bireylerin başvuru yapabilecekleri uygun çalışma alanları aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

  • Güvenlik Görevlisi: Havaalanında görev alır ve buradaki güvenlikten sorumludur.
  • Pilot: Uçağın kullanımından sorumludur ve seyahat esnasında yolcuların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.
  • Hostes: Seyahat esnasında yolcuların ihtiyaçlarını karşılamakla sorumludur.
  • Depo Görevlisi: Onur Air’e ait depodan sorumlu olan kişidir ve depoya giriş çıkış yapan ürünlerin raporunu oluşturur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.