Ors İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Ors İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ors’ta çalışmak isteyenlere müjde! Ors iş ilanları, iş başvurusu, Ors personel alımı haberleri yazımızda.

Ortadoğu Rulman Sanayi firması olarak hizmet vermekte olan Ors, Ankara merkezli olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Sektörün ileri gelen isimlerinden biri olan Ors, çalışmalarını kalite ve titizlik çerçevesinde sürdürmektedir. Toplamda 245 bin çalışanı ile birlikte hizmet vermekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Ors Güncel İş İlanları

Oldukça geniş kapsamda hizmet vermekte olan bu firma 100.000 m2 kapalı alanda üretim gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve büyük bir firma olan Ors, yılın belli zamanlarından düzenli olarak personel alımı yapmaktadır. Ors çatısı altında hizmet vermek isteyen kişiler, belirlenen bu iş ilanlarını inceleyerek kendilerine uygun olan alan için başvuru yapabilmektedir.

Yıllın 100 milyon rulman üretimi yapan Ors, çalışanlarından başarılı ve azimli olmasını beklemektedir. Müşterileri için kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bu firma alacağı personeller hakkında detaylı incelemeler yapmakta ve buna göre karar vermektedir.

Ors İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ors ile birlikte çalışmak isteyen bireyler, güncel iş ilanlarını takip edebilmek için Ors web sitesini ziyaret etmelidir. Burada yer alan iş alanları, kişilerin tecrübe sahibi olduğu alanlara göre tercih edilmeli ve başvuru yapılmalıdır.

Ors web sitesi üzerinde yer alan kariyer bölümünden istenilen alan hakkında başvuru yapılması mümkündür. İlgili adımlar takip edildiğinde sayfada çıkacak olan başvuru formu, kişiler tarafından doğru bilgiler ile eksiksiz bir şekilde tamamlanmalı ve siteye iletilmelidir. Ors yetkilileri bu başvuruları inceledikten sonra sonucu kişilerin mail adresine veya telefon numarasına SMS yoluyla bildirmektedir.

Ors İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Ors bünyesinde çalışmayı düşünen kişilerin başvuru yapabilecekleri alanlar aşağıdaki listede sırasıyla belirtilmiştir.

  • Satış Pazarlama
  • Nakliye Sorumlusu
  • Temizlik Görevlisi
  • Ön Muhasebe Çalışanı
  • Depo Sorumlusu

Yukarıda yer alan çalışma alanları hakkında kişilerin yeterli bilgiye sahip olması gerekmektedir. Tercih edilecek alan hakkında bireylerin bilgiye ve tecrübeye sahip olması firma tarafından belirlenmiş şartlar arasındadır. Ors bünyesinde çalışacak kişilerin sahip olması gereken diğer özellikler;

  • En az 2 yıl tecrübeli olmak
  • Meslek lisesi veya üniversite mezunu olmak
  • Erkek adaylar için askerlik durumunun bulunmaması şeklindedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*