Oyak Renault İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Oyak Renault İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Oyak Renault’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Oyak Renault bünyesine dahil olup Oyak Renault’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Oyak Renault personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Oyak Renault’un açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Fransız otomobil devi Renault ve ülkemizdeki OYAKBANK’ın katılımı ile 1969 yılında kurulan Oyak Renault,  inek araçları ve mekanik parçalarının üretimini ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

Oyak Renault’un Bursa ilimizde bulunan fabrikası yıllık 360.000’den fazla otomobil ve 750 bin motor üretim kapasitesine sahip olup, bu bağlamda Renault’un Avrupa dışında bulunan en yüksek kapasiteli fabrikası konumundadır.

Avrupa’nın yanı sıra birçok ülkeye otomobil ihracı gerçekleştiren Oyak Renault, ülkemizdeki en büyük otomotiv firmalarından biridir. Ütenini gerçekleştirdiği otomobillerin %80’ini yurt dışına ihraç etmektedir.

Kurulduğu günden beri, büyümesine hız kesmeden devam eden Oyak Renault, 6.000’den fazla çalışanı ile ülkemizdeki en büyük otomobil markası konumundadır.

Oyak Renault İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Oyak Renault İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Oyak Renault fabrikalarına ve genel merkezine ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaç duyduğu personelleri kariyer.net ve resmî web adresi üzerinden yayımladığı iş ilanları ile gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bir özgeçmişi oluşturduğunuz hesaba yüklemlesiniz.  Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Bu adımdan sonra güncel bilgilerinizi içeren bir özgeçmişi hesabınıza yükleyerek Oyak Renault’un tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

oyak-renault.com adresine giderek insan kaynakları sayfasına ulaşabilir ve burada bulunan iş başvuru formunu doldurarak veya açık pozisyonları inceleyerek Oyak Renault’un sunduğu tüm kariyer fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan Oyak Renault iş ilanlarını kolayca incelemek için aşağıda sizler için hazırladığınız linkleri kullanabilirsiniz.

Oyak Renault İş İlanları

Staj başvurusu, iş başvuru formu ve yayımladığı açık pozisyonlar ile sürekli olarak personel alımı gerçekleştiren Oyak Renault, Dünya standartlarındaki insan kaynakları politikaları ile herkesin çalışma fırsatı çalışmak isteyeceği bir marka. Oyak Renault ile ilgili tüm iş ilanlarını ve güncel bilgileri takip etmek için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvur
HR Assistant Bursa Başvur!
Robotics & Automation Engineer Bursa Başvur!
Şoför Bursa Başvur!
Orvılle 4 Mevsim Bursa Başvur!
Engineering Leader Body In White Bursa Başvur!
Commodity Buyer Bursa Başvur!
İmalatçı Kalite Mühendisi Bursa Başvur!
Specialist Supplier Development Bursa Başvur!
Electronic Systems Project Chief Bursa Başvur!

Oyak Renault iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*